Posted on

Експортер пемзи

Company Name : UD.SWOTS POTS

Address : Arya Banjar Getas Street, Gang Lele, Green Palm Residence, Number B5, Mataram City, Nusa Tenggara Barat Province, Indonesia, Post Code: 83115

Phone / Whatsapp : +6287865026222

Lombok Pumice Stone Mining Indonesia

Pumice Stone Supplier From Indonesia

Експортер пемзи

Пемза – це дуже легкий, пористий і абразивний матеріал, який століттями використовувався в будівництві та індустрії краси, а також у ранній медицині.

Він також використовується як абразив, особливо в поліролях, гумках для олівців і виробництві джинсів із випраною кам’яною фарбою. Пемза також використовувалася в ранній книготворчій промисловості для приготування пергаментного паперу та шкіряних палітурок.

Пемза для сільського господарства

Пемза — чудова речовина, яку можна використовувати для всіх видів рослин. Він може поглинати воду або добрива протягом тривалого періоду. Це може підтримувати вашу рослину в належному стані вологості без регулярного поливу. Пемза має більший термін служби в порівнянні з іншими видами сільськогосподарських речовин. Для заміни грунту при посадці можна використовувати пемзу. Це допоможе зменшити кількість комах і пестицидів. Пемза також містить багато мінералів, які можуть допомогти вашій рослині стати красивішим і здоровішим.

Спосіб застосування: перед використанням слід замочити пемзу у воді. Після цього користувач може покласти камені на дно кераміки, змішати з ґрунтом або використовувати тільки пемзу для посадки, як зазвичай. Незважаючи на те, що ця пемза може тривалий час утримувати вологу. Все одно потрібно регулярно поливати рослину. Можна помітити за кольором пемзи. Якщо воно стає сухим або його колір стає більш білим, рекомендується полити рослину.

Мінерали в пемзі

Пемза створюється з розплавленої під землею породи або, як ми її називаємо, «лави». Ця лава складається з танення гірських порід і мінералів під землею. Пемза містить багато мінералів і елементів, як показано в таблиці нижче.

Марганець є компонентом, необхідним для багатьох ферментів. Ці ферменти називаються «шлунковим соком». Якщо його немає, центральна частина листя або середина дерева можуть мати рани.

Кальцій є важливою частиною клітинної структури і допомагає клітинам рослин нормально працювати.

Користь або кальцій на пемзі

Кальцій зміцнить водопроводи і харчові труби рослин. Це підвищує ефективність доставки води та їжі до різних частин рослини.

Кальцій є важливою частиною нормального вироблення гормонів, таких як гормони, цитокіни, які сприяють зміцненню квіткових бруньок. Якщо рослині не вистачає кальцію, гормон рослини також зменшиться, що призведе до зниження цвітіння і уповільнення росту рослин.

Кальцій створює потужну кореневу систему, яка краще поглинає воду. При дефіциті кальцію коренева система слабшає. Кореневі клітини можуть легко зламатися, і хвороба ґрунту легше проникне в коріння.

Кальцій допомагає кореневій системі протистояти засоленню грунту.

Кальцій допомагає рослинам накопичувати в собі нітрати. Це сприяє кращому росту рослини, особливо в період, коли рослинам потрібна висока кількість нітратів. Коренева система рослини не буде рости і вкорочуватися, якщо не вистачає кальцію. При вирощуванні нових коренів рослина потребує високого вмісту кальцію.

Пемза для фільтруючого субстрату

Пемза – це новий субстрат, який можна використовувати як замінник коралового рифу. Має губчастий вигляд, але міцний. Камінь не такий ламкий, як кораловий риф, і має тривалий термін служби. Пемза легка і легко чиститься. Він може допомогти контролювати PH води, або вода має високий або низький PH, пемза контролює pH води, щоб бути близько 7,0. Це збереже воду в хорошій якості та покращить здоров’я вашої улюбленої риби.

Спосіб застосування: через його малу вагу користувач повинен замочити пемзу у воді приблизно на одну ніч перед використанням. Це змусить камінь зануритися в зону фільтра водойми. Якщо вам потрібно терміново скористатися ним, ви можете покласти щось на камінь, щоб допомогти йому зануритися. Через деякий час камені вберуть достатньо води, щоб вони могли потонути. Щоб очистити пемзу, користувач повинен очистити її водою, але не сушити під впливом сонячного світла. Тепло вб’є всі мікроорганізми, які допомагають очищати рибні відходи.

Пемза для пральні промислової

Пемза є екологічно чистим матеріалом для прання деніму або текстилю. При пранні пемзою можна створити унікальний візерунок на джинсовій тканині.

Пемза для будівництва

Пемза широко використовується для виготовлення легкого бетону та ізоляційних шлакоблоків низької щільності.

Наповнені повітрям везикули в цій пористій породі служать хорошим ізолятором.

Дрібнозерниста версія пемзи під назвою пуццолан використовується як добавка до цементу і змішується з вапном для утворення легкого гладкого бетону, схожого на штукатурку.

Ця форма бетону використовувалася ще в римські часи.

Римські інженери використали його для будівництва величезного купола Пантеону зі збільшенням кількості пемзи, доданої до бетону для більш високих висот конструкції.

Він також широко використовувався як будівельний матеріал для багатьох акведуків.

Одним з основних видів використання пемзи в даний час у Сполучених Штатах є виробництво бетону.

Ця порода використовувалася в бетонних сумішах протягом тисячоліть і продовжує використовуватися для виробництва бетону, особливо в регіонах, близьких до того, де відкладається цей вулканічний матеріал.

Нові дослідження доводять більш широке застосування порошку пемзи в бетонній промисловості.

Пемза може діяти як цементуючий матеріал в бетоні, і дослідники показали, що бетон, виготовлений з до 50% порошку пемзи, може значно покращити довговічність, але зменшити викиди парникових газів і споживання викопного палива.

Пемза для особистої гігієни

Мило з пемзи

Це абразивний матеріал, який можна використовувати у вигляді порошку або як камінь для видалення небажаного волосся або шкіри.

У Стародавньому Єгипті догляд за шкірою та краса були важливими, а макіяж та зволожуючі креми широко використовувалися. Однією з поширених тенденцій було видалення всього волосся на тілі за допомогою кремів, бритв і пемзи.

Подрібнена пемза була інгредієнтом зубних паст у Стародавньому Римі.

Догляд за нігтями був дуже важливим у стародавньому Китаї; нігті доглядали за допомогою пемзи, а також використовували пемзу для видалення мозолів.

У римській поемі було виявлено, що пемза використовувалася для видалення мертвої шкіри ще за 100 р. до н.е., і, ймовірно, раніше.

Сьогодні багато з цих методів все ще використовуються; пемза широко використовується як відлущуючий засіб для шкіри. Незважаючи на те, що методи видалення волосся розвивалися протягом століть, абразивні матеріали, такі як пемза, також все ще використовуються.

«Пемза» часто використовується в салонах краси під час процесу педикюру для видалення сухої та зайвої шкіри нижньої частини стопи, а також мозолів.

Тонко подрібнена пемза була додана до деяких зубних паст як поліроль, подібно до римського використання, і легко видаляє зубний наліт. Така зубна паста занадто абразивна для щоденного використання.

Пемзу також додають до потужних засобів для чищення рук (наприклад, лавового мила) як м’який абразив.

Пемза для очищення

Плиток твердої пемзи

Пемза, яку іноді прикріплюють до ручки, є ефективним засобом для очищення від вапняного нальоту, іржі, кілець жорсткої води та інших плям на порцелянових приладах у домашніх умовах (наприклад, у ванних кімнатах).

Це швидкий метод порівняно з такими альтернативами, як хімікати, оцет, харчова сода чи бура.

Пемза для ранньої медицини

Пемза використовується в медичній промисловості більше 2000 років. Стародавня китайська медицина використовувала мелену пемзу разом із меленою слюдою та скам’янілими кістками, доданими в чай. Цей чай використовувався для лікування запаморочення, нудоти, безсоння та тривожних розладів. Проковтування цих подрібнених порід фактично було здатне розм’якшити вузлики, а потім було використано з іншими рослинними інгредієнтами для лікування раку жовчного міхура та проблем із сечовипусканням.

У західній медицині, починаючи з початку 18 століття, пемзу розтирали до цукрової консистенції і разом з іншими інгредієнтами використовували для лікування виразок переважно на шкірі та рогівці.

Подібні суміші також використовувалися для того, щоб рани залишалися більш здоровими. Приблизно в 1680 році англійський натураліст зазначив, що порошок пемзи використовувався для сприяння чханню.