Posted on

Експортер Moringa та приватна марка Moringa Виробництво


Експортер Moringa та приватна марка Moringa Виробництво

Ви хочете зробити свій власний продукт Moringa?

Хороші новини! Ми можемо виробляти готову продукцію Moringa, використовуючи вашу власну торгову марку / приватну марку moringa / продукти білої етикетки Moringa Oleifera

Залиште весь виробничий процес нам, ви просто отримуєте остаточну готову упаковану продукцію під своїм брендом.

Дуже підходить для компаній B2C, супермаркетів, готелів і кафе, власників мереж ресторанів, торгових компаній тощо. Будь ласка, зв’яжіться з нами за номером WhatsApp +62-877-5801-6000

Експортер Moringa

Наша Ccmpany є провідним виробником, постачальником та експортером органічного порошку з листя морінги, насіння морінги та олії морінги.

Ми є інтегрованою компанією Moringa, яка займається управлінням фермами Moringa для виробництва асортименту продуктів Moringa з доданою вартістю.

Ми експортуємо органічний порошок листя морінги в більш ніж 20 країн світу.

Більшість провідних брендів харчових продуктів використовують порошок листя Our Moringa у своїх рецептурах.

Наші ферми та фабрика Moringa розташовані в провінції Західні Нуса-Тенгара в Індонезії, за милі від заторів і забруднюючих виробництв.

Ми працюємо з сотнями дрібних фермерів і створили товариство справедливої ​​торгівлі, щоб вирощувати морінгу найвищої якості в світі в тропічному кліматі. У нас є повний прозорий ланцюжок поставок.

Всю нашу продукцію можна простежити на фермі, де вона виникла. Ми пропонуємо найякіснішу продукцію Organic Moringa безпосередньо з джерела.
Moringa Oleifera

Незважаючи на невеликі розміри, листя морінги мають багато важливих переваг для здоров’я. Насправді вчені називають його чарівним деревом (Miracle Tree). Листя морінги мають овальну форму і невеликі за розміром, акуратно розташовані на ніжці, зазвичай готують як овоч для лікування. Дослідження ефективності листя морінги розпочато з 1980 року на листках, потім на корі, плодах і насінні.

Всесвітня організація охорони здоров’я ВООЗ рекомендує вживати його дітям і немовлятам у дитинстві через великий вміст листя морінги, яке містить: у три рази більше калію, ніж у бананах, у чотири рази більше кальцію, ніж у молоці, у сім разів більше вітамінів. С, ніж апельсини, у чотири рази більше вітаміну А, ніж морква, вдвічі більше білка, ніж молоко.

Організація ВООЗ назвала дерево морінги чудо-деревом, виявивши важливі переваги листя морінги. En.wikipedia.org Більше 1300 досліджень, статей та звітів пояснюють переваги морінги та її цілющі властивості, які важливі для боротьби зі спалахами захворювань та проблемами недоїдання. Дослідження показують, що майже кожна частина рослини Морінга має важливі властивості, які можна використовувати кількома способами.

Корисні властивості листя морінги.

Підтримуйте вагу.

Головне, про що не варто забувати, це тримати тіло в рівновазі зі своєю вагою. Дослідження, проведені фахівцями, показали, що чай Морінга допомагає впоратися з проблемами травлення, переваги яких полягають у стимуляції метаболізму організму для оптимального спалювання калорій.

Чай з листя морінги містить багато поліфенолів, які діють як антиоксиданти. Користь антиоксидантів для виведення токсинів з організму та зміцнення імунної системи.

Видаліть плями на обличчі.

Простий інгредієнт: візьміть кілька молодих листочків морінги, розімніть до дуже тонкого пюре, потім використовуйте його як порошок (або можна також змішати з порошком), який у деяких країнах екстракт морінги використовувався як сировина для виготовлення косметичних засобів. шкіри. Частини рослини Moringa, які широко використовуються для шкіри, це кора, листя, квіти та насіння.

Листя морінги містять поживні речовини, такі як кальцій, і мінерали, такі як мідь, залізо, цинк (цинк), магній, кремнезем і марганець. Листя морінги також можуть бути природним зволожувачем, використовувати для видалення мертвих клітин шкіри та очищення шкіри.

Листя морінги містять понад 30 антиоксидантів, які корисні для здоров’я шкіри. Листя морінги багаті мінералами та амінокислотами, які допомагають виробляти колаген і білок кератин, який важливий для здоров’я всіх тканин шкіри в організмі.

Існує кілька відомих брендів косметичної продукції, які використовують олію морінги як сировину для своєї продукції. Особливо засоби по догляду за шкірою, такі як антивікові креми, креми проти зморшок, ароматерапевтичні масла, пінки для обличчя, лосьйони, освітлюючі креми та дезодоранти.

Користь цієї рослини Морінга незамінна для здоров’я та краси шкіри, починаючи від листя Моринги, олії Моринги і закінчуючи квітками Моринги. Квіти морінги часто використовуються як сировина для косметики та парфумерії, одеколонів, олій для волосся та аромотерапії. Квіти морінги містять високий вміст олеїнової кислоти, дуже добре очищену до олії. Можна покладатися на олію квітки морінги для поглинання та збереження аромату.

Використання листя морінги для краси.

Як? спочатку приготуйте пасту з листя морінги. Вибирайте листя морінги, які ще зелені та свіжі, окремо від гілок. Зробіть пюре з листя морінги, додавши трохи води (щоб листя морінги утворили пасту). Потім, використану як маску, пасту з листя Моринги можна зберігати 3 дні в холодильнику.

Листя морінги забезпечують харчування матерів і дітей, які годують груддю.

Розвиток переваг рослин Moringa в Індонезії порівняно пізній, ніж за кордоном. Однак є можливість розвивати його для внутрішнього та експортного ринку. Існує великий потенціал для розвитку ринку переваг рослин Moringa для покращення харчування матерів і дітей, які годують груддю.

Листя морінги містять білок, залізо і вітамін С. Крім того, є флавоноїдні елементи, переваги яких полягають у тому, що годуючим мамам виробляється більше грудного молока. Вміст білка робить грудне молоко якісним.

Високий вміст заліза, який у 25 разів перевищує шпинат, рекомендовано вживати мамам після пологів, де жінки в місячні зазвичай втрачають багато заліза. Дітям його можна вживати з дитинства, а саме дітям старше шести місяців. Вагітним жінкам слід уникати вживання листя морінги під час вагітності, особливо в першому триместрі.

Здорові очі.

Листя морінги мають високий вміст вітаміну А, який дуже корисний для очей. Вживання листя морінги корисно для того, щоб органи очей були завжди в здоровому і чистому стані.

Листя морінги можна використовувати для лікування очних захворювань, їсти безпосередньо (після очищення листя). Листя морінги містять багато поживних речовин, одними з яких є вітамін А і кальцій.

Вміст вітаміну А в листі морінги корисний для захисту здоров’я очей, незалежно від того, чи починає він знижувати ризик плюсових, мінусових, циліндричних і катарактних очей. Листя морінги також корисні, коли їх споживають хворі на цукровий діабет, і корисні для очищення очей.

Антиоксидантні та протизапальні сполуки.

Згідно зі звітом, опублікованим в Asia Pacific Journal of Cancer Prevention, листя морінги містять суміш незамінних амінокислот, каротиноїдних фітонутрієнтів, антиоксидантів, таких як кверцетин, і природні антибактеріальні сполуки, які діють як протизапальні препарати.

Листя морінги містять кілька антивікових сполук, які можуть зменшити вплив окисного стресу та запалення. Користь стає все більш оптимальною завдяки наявності поліфенольних сполук, вітаміну С, бета-каротину, кверцетину та хлорогенової кислоти, ці сполуки пов’язані зі зниженим ризиком хронічних захворювань, таких як рак шлунка, легенів, товстої кишки, діабет, гіпертонія та захворювання очей через фактори ризику. вік.

Підтримуйте здоров’я нирок.

Споживання здорової їжі автоматично допомагає ниркам працювати оптимально (функціонувати), інакше нездорова їжа (одна з яких є їжа з високим вмістом жиру) накопичуватиметься в нирках, викликаючи проблеми зі здоров’ям. Вживання листя морінги автоматично допомагає відновити здоров’я нирок, які вже перебувають у поганому стані.

Уповільнює наслідки старіння.

Дослідження 2014 року, опубліковане в Journal of Food Science and Technology, перевірило переваги морінги. Знаючи про рівень цінних антиоксидантних ферментів, дослідники хотіли дослідити, чи можуть листя морінги уповільнити вплив старіння, використовуючи природні рослинні антиоксиданти, які здатні природним чином збалансувати гормони.

У дослідженні взяли участь дев’яносто жінок у постменопаузі у віці від 45 до 60 років, розділених на три групи, яким давали різні рівні добавок. Результати показали, що добавки з морінгою та шпинатом призвели до значного збільшення антиоксидантних сполук, які відіграють важливу роль у сповільненні ефектів старіння.

Лікування ревматизму Листя морінги можна використовувати для лікування ревматизму.

Застосування листя морінги при лікуванні ревматизму для зменшення болю в суглобах і зменшення накопичення сечової кислоти в суглобах, що дуже важливо для подолання проблеми ревматизму або подагри. Користь цього листа Моринги може бути використана при ревматизмі, болях тощо.

Профілактика серцевих захворювань.

Дослідження на лабораторних тваринах, опубліковане в лютому 2009 року в журналі «Journal of Medicinal Food», показало, що листя морінги запобігають пошкодженню серця і надають антиоксидантну дію. У дослідженні дозування 200 міліграмів на кілограм маси тіла щодня протягом 30 днів призводило до зниження рівня окислених ліпідів і захищало серцеву тканину від структурних пошкоджень. Дослідники прийшли до висновку, що листя морінги забезпечують значну користь для здоров’я серця. Для посилення цих висновків все ще потрібні подальші дослідження.

Листя морінги забезпечують харчування матерів і дітей, які годують груддю.

Розвиток переваг рослин Moringa в Індонезії порівняно пізній, ніж за кордоном. Однак є можливість розвивати його для внутрішнього та експортного ринку. Існує великий потенціал для розвитку ринку переваг рослин Moringa для покращення харчування матерів і дітей, які годують груддю.

Листя морінги містять білок, залізо і вітамін С. Крім того, є флавоноїдні елементи, переваги яких полягають у тому, що годуючим мамам виробляється більше грудного молока. Вміст білка робить грудне молоко якісним.

Високий вміст заліза, який у 25 разів перевищує шпинат, рекомендовано вживати мамам після пологів, де жінки в місячні зазвичай втрачають багато заліза. Дітям його можна вживати з дитинства, а саме дітям старше шести місяців. Вагітним жінкам слід уникати вживання листя морінги під час вагітності, особливо в першому триместрі.

Здорові очі.

Листя морінги мають високий вміст вітаміну А, який дуже корисний для очей. Вживання листя морінги корисно для того, щоб органи очей були завжди в здоровому і чистому стані.

Листя морінги можна використовувати для лікування очних захворювань, їсти безпосередньо (після очищення листя). Листя морінги містять багато поживних речовин, одними з яких є вітамін А і кальцій.

Вміст вітаміну А в листі морінги корисний для захисту здоров’я очей, незалежно від того, чи починає він знижувати ризик плюсових, мінусових, циліндричних і катарактних очей. Листя морінги також корисні, коли їх споживають хворі на цукровий діабет, і корисні для очищення очей.

Антиоксидантні та протизапальні сполуки.

Згідно зі звітом, опублікованим в Asia Pacific Journal of Cancer Prevention, листя морінги містять суміш незамінних амінокислот, каротиноїдних фітонутрієнтів, антиоксидантів, таких як кверцетин, і природні антибактеріальні сполуки, які діють як протизапальні препарати.

Листя морінги містять кілька антивікових сполук, які можуть зменшити вплив окисного стресу та запалення. Користь стає все більш оптимальною завдяки наявності поліфенольних сполук, вітаміну С, бета-каротину, кверцетину та хлорогенової кислоти, ці сполуки пов’язані зі зниженим ризиком хронічних захворювань, таких як рак шлунка, легенів, товстої кишки, діабет, гіпертонія та захворювання очей через фактори ризику. вік.

Підтримуйте здоров’я нирок.

Споживання здорової їжі автоматично допомагає ниркам працювати оптимально (функціонувати), інакше нездорова їжа (одна з яких є їжа з високим вмістом жиру) накопичуватиметься в нирках, викликаючи проблеми зі здоров’ям. Вживання листя морінги автоматично допомагає відновити здоров’я нирок, які вже перебувають у поганому стані.

Уповільнює наслідки старіння.

Дослідження 2014 року, опубліковане в Journal of Food Science and Technology, перевірило переваги морінги. Знаючи про рівень цінних антиоксидантних ферментів, дослідники хотіли дослідити, чи можуть листя морінги уповільнити вплив старіння, використовуючи природні рослинні антиоксиданти, які здатні природним чином збалансувати гормони.

У дослідженні взяли участь дев’яносто жінок у постменопаузі у віці від 45 до 60 років, розділених на три групи, яким давали різні рівні добавок. Результати показали, що добавки з морінгою та шпинатом призвели до значного збільшення антиоксидантних сполук, які відіграють важливу роль у сповільненні ефектів старіння.

Переваги листя морінги для жінок.

Для жінок споживання листя морінги може бути не новим. Вважається, що листя морінги корисні для підтримки здоров’я жіночих репродуктивних органів. Але виявляється, що користі від листя морінги для жінок багато. Ці переваги включають;

Профілактика анемії у вагітних.

Анемія є небезпечним захворюванням для вагітних. Тому що рівень крові в організмі вагітної жінки необхідний для підтримки здоров’я себе та дітей, яких вони виношують. Крім того, анемія також небезпечна в процесі пологів. Щоб подолати небезпеку анемії у вагітних жінок, одним рішенням може бути вживання листя морінги. Листя морінги мають здатність підвищувати гемоглобін, тому можна запобігти ризику анемії.

Попередження ризику ускладнень у вагітних.

Ускладнення під час вагітності можуть трапитися з кожним. Щоб цього не сталося, вагітні жінки повинні вживати здорову їжу, багату поживними речовинами і вітамінами. Листя морінги можуть бути вибором здорової їжі для вагітних жінок. тому що цей лист містить багато поживних речовин і мінералів, необхідних під час вагітності.

Збільшити вироблення грудного молока.

Молоко матері або грудне молоко потрібне, тому що після народження дитини основне споживання їжі надходить з грудного молока. На жаль, не всі жінки можуть виробляти грудне молоко відразу після пологів, іноді для того, щоб молоко могло вийти, спочатку потрібен бустер.

Листя морінги мають таку ж галактогогічну дію, як і листя катука. Цей ефект може збільшити вироблення грудного молока. Завдяки великій кількості грудного молока можна задовольнити потреби дитини в харчуванні.

Підвищити кількість антиоксидантів після менопаузи.

Рівень антиоксидантів у жінок насправді може бути знижений через зниження вироблення гормону естрогену. Щоб збільшити кількість цих антиоксидантів, рекомендується вживати листя морінги у вигляді каші. Вважається, що листя морінги збільшують кількість антиоксидантів, які важливі для підтримки здоров’я організму.

Як правильно обробляти листя морінги

Щоб користь листя морінги збереглася, ви повинні знати, як їх обробляти. Існує кілька способів правильно культивувати листя морінги, наприклад:

Переробляється в чай.

Обробити таким чином листя морінги. Ви повинні переконатися, що листя морінги сухі. Після цього покладіть листя морінги в чашку і заваріть, як ви заварюєте чай. Ви також можете додати цукор або мед для додання смаку.

Варені.

Цей метод є найпоширенішим. Але таким чином можна використовувати всі частини листя морінги. Кип’ячену воду можна пити, а відварене листя використовувати як салат.

Овочі.

Овочі з листя морінги також виявляються не тільки смачними, але і багатими на користь. З листя морінги можна зробити прозорі овочі з додаванням солодкої кукурудзи і деяких спецій, які зроблять смак насиченішим.

Ви хочете зробити свій власний продукт Moringa?

Хороші новини! Ми можемо виробляти готову продукцію Moringa, використовуючи вашу власну торгову марку / приватну марку moringa / продукти білої етикетки Moringa Oleifera – Зв’яжіться з нами по телефону / WhatsApp: +62-877-5801-6000