Posted on

Фабрика з виробництва кокосового вугілля: як зробити вугільні брикети зі шкаралупи кокосового горіха?

Фабрика з виробництва кокосового вугілля: як зробити вугільні брикети зі шкаралупи кокосового горіха?

Шкаралупа кокосового горіха складається з кокосового волокна (до 30%) і серцевини (до 70%). Його зольність становить приблизно 0,6%, а лігнін – приблизно 36,5%, що допомагає досить легко перетворювати його на деревне вугілля.

Деревне вугілля зі шкаралупи кокосового горіха є природним і екологічно чистим біопаливом. Це найкращий замінник палива проти дров, гасу та інших видів викопного палива. На Близькому Сході, наприклад в Саудівській Аравії, Лівані та Сирії, брикети з кокосового вугілля використовуються як вугілля для кальяну (вугілля для кальяну). У той час як в Європі його використовують для BBQ (барбекю).

Опануйте техніку «Як зробити вугільні брикети з кокосової шкаралупи», це принесе вам велике багатство.

Де взяти дешеву і багату кокосову шкаралупу?
Щоб побудувати прибуткову лінію з виробництва брикетів з кокосового вугілля, спершу потрібно зібрати велику кількість кокосової шкаралупи.

Люди часто викидають кокосову шкаралупу після вживання кокосового молока. У багатьох тропічних країнах, багатих на кокоси, ви можете побачити багато кокосової шкаралупи, нагромадженої на узбіччях доріг, ринках і переробних підприємствах. Індонезія – це кокосовий рай!

Згідно зі статистичними даними Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (FAO), Індонезія є найбільшим у світі виробником кокосового горіха із загальним виробництвом 20 мільйонів тонн у 2020 році.

В Індонезії є 3,4 мільйона гектарів кокосових плантацій, які підтримуються тропічним кліматом. Суматра, Ява і Сулавесі є основними районами збору кокосів. Ціна шкаралупи кокосового горіха настільки низька, що в цих місцях можна придбати велику кількість кокосової шкаралупи.

Як зробити брикети з кокосового вугілля?
Процес виготовлення деревного вугілля зі шкаралупи кокосового горіха: карбонізація – подрібнення – змішування – сушіння – брикетування – пакування.

Карбонізація

https://youtu.be/9PJ41nGLUmI

Помістіть шкаралупу кокосового горіха в піч для карбонізації, нагрійте до 1100°F (590°C), а потім карбонізуйте в безводних умовах без кисню, високої температури та високого тиску.

Зверніть увагу, що карбонізацію потрібно виконувати самостійно. Звичайно, ви також можете вибрати дуже недорогий метод карбонізації. Тобто спалювання кокосового лушпиння у великій ямі. Але весь процес може зайняти 2 години або більше.

Дроблення

Деревне вугілля зі шкаралупи кокосового горіха зберігає форму шкаралупи або розпадається на частини після карбонізації. Перш ніж робити вугільні брикети, використовуйте молоткову дробарку, щоб подрібнити їх на порошок 3-5 мм.

Використовуйте молоткову дробарку, щоб подрібнити кокосову шкаралупу

Порошку кокосового вугілля набагато легше формувати, і він може зменшити зношування машини. Чим менший розмір частинок, тим легше їх пресувати у вугільні брикети.

Змішування

Оскільки вугільний кокосовий порошок не має в’язкості, до вугільних порошків необхідно додати сполучну речовину та воду. Потім змішайте їх у міксері.

1. Сполучна речовина: використовуйте натуральні харчові сполучні речовини, такі як кукурудзяний крохмаль і крохмаль маніоки. Вони не містять наповнювачів (антрацит, глина тощо) і на 100% не містять хімікатів. Зазвичай сполучна речовина становить 3-5%.

2. Вода: після змішування вологість деревного вугілля повинна становити 20-25%. Як дізнатися, вологість в нормі чи ні? Візьміть жменю змішаного деревного вугілля та стисніть її рукою. Якщо вугільний порошок не розсипається, вологість досягла стандарту.

3. Змішування: чим повніше змішується, тим вища якість брикетів.

Сушка

Сушарка обладнана таким чином, щоб вміст води в порошку кокосового вугілля становив менше 10%. Чим нижчий рівень вологи, тим краще воно горить.

Брикетування

Після сушіння вуглецевий кокосовий порошок відправляється в брикетну машину роликового типу. Під високою температурою і високим тиском порошок брикетується в кульки, а потім плавно скочується з машини.

Форми м’яча можуть бути подушечні, овальні, круглі та квадратні. Порошок кокосового вугілля брикетують у різні види кульок

Упаковка та продаж

Пакуйте та продавайте брикети з кокосового вугілля в герметичні поліетиленові пакети.

Кокосове вугілля

брикети є ідеальною альтернативою традиційному вугіллю

Порівняно з традиційним деревним вугіллям деревне вугілля зі шкаралупи кокосового горіха має надзвичайні переваги:· · ·

– Це 100% чисте натуральне деревне вугілля з біомаси без додавання хімікатів. Ми гарантуємо, що для цього не потрібно вирубувати дерева!
– Легке розпалювання завдяки унікальній формі.
– Послідовний, рівномірний і передбачуваний час горіння.
– Більш тривалий час горіння. Він може горіти щонайменше 3 години, що в 6 разів вище, ніж традиційне деревне вугілля.
– Нагрівається швидше, ніж інше деревне вугілля. Має високу теплотворну здатність (5500-7000 ккал/кг) і горить сильніше, ніж традиційне деревне вугілля.
– Чисте горіння. Без запаху і диму.
– Зменшення залишкової золи. Він має значно менший вміст золи (2-10%), ніж вугілля (20-40%).
– Для приготування барбекю потрібно менше вугілля. 1 фунт вугілля зі шкаралупи кокосового горіха дорівнює 2 фунтам традиційного деревного вугілля.

Застосування брикетів з кокосового вугілля:
– Деревне вугілля з кокосової шкаралупи для вашого барбекю
– Активоване кокосове вугілля
– Особистий догляд
– Корм ​​для птиці

Застосування брикетів з кокосового вугілля

Вугільні брикети для барбекю зі шкаралупи кокосового горіха

Деревне вугілля зі шкаралупи кокосового горіха — це ідеальне оновлення вашої системи барбекю, яке забезпечує вас ідеальним екологічним паливом. Європейці та американці використовують брикети з кокосового вугілля замість традиційного вугілля в грилі. Натуральний кокос захищає їжу від стручок палаючої нафти чи інших шкідливих речовин і не має диму та запаху.

Активоване кокосове вугілля

Порошок деревного вугілля зі шкаралупи кокосового горіха можна перетворити на активоване кокосове вугілля. Він використовується у стічних водах і питній воді для очищення, знебарвлення, дехлорування та дезодорації.

Корм для птиці

Нове дослідження довело, що деревним вугіллям зі шкаралупи кокосового горіха можна годувати велику рогату худобу, свиней та іншу свійську птицю. Цей корм із вугіллям зі шкаралупи кокосового горіха може зменшити кількість захворювань і збільшити їх життя.

Особистий догляд

Оскільки вугілля зі шкаралупи кокосового горіха має дивовижні зволожуючі та очищувальні властивості, його використовують у засобах особистої гігієни, таких як мило, зубна паста тощо. У магазинах також можна знайти деякі популярні продукти для відбілювання зубів у вигляді порошку кокосового вугілля.