Posted on

صادر کننده سنگ پا

Company Name : UD.SWOTS POTS

Address : Arya Banjar Getas Street, Gang Lele, Green Palm Residence, Number B5, Mataram City, Nusa Tenggara Barat Province, Indonesia, Post Code: 83115

Phone / Whatsapp : +6287865026222

Lombok Pumice Stone Mining Indonesia

تامین کننده سنگ پوکه

پوکه برای باغبانی

پوکه ماده ای بسیار سبک، متخلخل و ساینده است و قرن هاست که در صنعت ساختمان سازی و زیبایی و همچنین در پزشکی اولیه مورد استفاده قرار می گرفته است.

همچنین به عنوان ساینده به ویژه در پولیش ها، مداد پاک کن ها و تولید شلوار جین سنگ شویی استفاده می شود. از پوکه در صنعت کتاب سازی اولیه برای تهیه کاغذ پوستی و صحافی چرمی نیز استفاده می شد.

تقاضای زیادی برای پوکه، به ویژه برای تصفیه آب، مهار نشت مواد شیمیایی، تولید سیمان، باغبانی و به طور فزاینده ای برای صنعت حیوانات خانگی وجود دارد.

پوکه برای مراقبت شخصی
جزئیات ضمیمه پوکه-سنگ-تامین کننده-اندونزی

میله های صابون پوکه
از سنگ پا به عنوان ماده ای در مراقبت شخصی برای هزاران سال استفاده می شود.

این ماده ساینده ای است که می تواند به صورت پودر یا سنگ برای از بین بردن موهای ناخواسته یا پوست استفاده شود.

در مصر باستان مراقبت از پوست و زیبایی اهمیت داشت و آرایش و مرطوب کننده ها به طور گسترده ای استفاده می شد. یکی از روش های رایج این بود که تمام موهای بدن را با استفاده از کرم ها، تیغ ها و سنگ های پوکه از بین ببرند.

پوکه به شکل پودر یکی از مواد تشکیل دهنده خمیردندان در روم باستان بود.

مراقبت از ناخن در چین باستان بسیار مهم بود. ناخن ها را با سنگ پا مرتب نگه می داشتند و از سنگ پا نیز برای از بین بردن پینه استفاده می کردند.

در یک شعر رومی کشف شد که از پوکه برای از بین بردن پوست مرده در 100 سال قبل از میلاد و احتمالا قبل از آن استفاده می شد.

از آن زمان در بسیاری از دوره ها از جمله دوران ویکتوریا استفاده شده است.

امروزه بسیاری از این تکنیک ها هنوز استفاده می شوند. پوکه به طور گسترده ای به عنوان یک لایه بردار پوست استفاده می شود. با وجود اینکه تکنیک‌های حذف موهای زائد در طول قرن‌ها تکامل یافته‌اند، هنوز از مواد ساینده مانند سنگ پا نیز استفاده می‌شود.

سنگ پا اغلب در سالن های زیبایی در طول فرآیند پدیکور برای از بین بردن پوست خشک و اضافی از پایین پا و همچنین پینه استفاده می شود.

پوکه ریز آسیاب شده به برخی از خمیردندان ها به عنوان جلا دهنده، مشابه کاربرد رومی، اضافه شده است و به راحتی پلاک های دندانی را از بین می برد. چنین خمیردندانی برای استفاده روزانه بیش از حد ساینده است.

پوکه همچنین به پاک کننده های دستی سنگین (مانند صابون گدازه) به عنوان یک ساینده ملایم اضافه می شود.

برخی از مارک های حمام گرد و غبار چینچیلا با پوکه پودری فرموله می شوند.

تکنیک‌های زیبایی قدیمی با استفاده از پوکه هنوز هم امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما جایگزین‌های جدیدتر راحت‌تر به دست می‌آیند.

پوکه برای تمیز کردن
میله سنگ پوکه جامد

سنگ پا که گاهی به یک دسته متصل می شود، یک ابزار تمیز کننده موثر برای از بین بردن رسوبات آهکی، زنگ زدگی، حلقه های آب سخت و سایر لکه های روی وسایل چینی در خانه ها (به عنوان مثال، حمام) است.

این یک روش سریع در مقایسه با جایگزین هایی مانند مواد شیمیایی یا سرکه و جوش شیرین یا بوراکس است.

پوکه برای باغبانی

یک خاک خوب نیاز به آب کافی و بارگیری مواد مغذی و همچنین تراکم کمی دارد تا امکان تبادل آسان گازها را فراهم کند.

ریشه گیاهان به انتقال مداوم دی اکسید کربن و اکسیژن به سطح و از سطح نیاز دارد.

پوکه به دلیل خاصیت متخلخل آن کیفیت خاک را بهبود می بخشد، آب و گازها به راحتی از طریق منافذ منتقل می شوند و مواد مغذی را می توان در سوراخ های میکروسکوپی ذخیره کرد.

قطعات سنگ پوکه غیر آلی هستند بنابراین تجزیه نمی شوند و تراکم کمی رخ می دهد.

یکی دیگر از مزایای این سنگ معدنی این است که قارچ و حشرات را جذب یا میزبان نمی کند. زهکشی در باغبانی بسیار مهم است، با وجود خاکورزی پوکه بسیار آسان تر است.

استفاده از پوکه همچنین شرایط ایده آلی را برای رشد گیاهانی مانند کاکتوس ها و ساکولنت ها ایجاد می کند، زیرا احتباس آب در خاک های شنی را افزایش می دهد و تراکم خاک های رسی را کاهش می دهد تا امکان انتقال بیشتر گازها و آب را فراهم کند.

افزودن پوکه به خاک باعث بهبود و افزایش پوشش رویشی می شود زیرا ریشه گیاهان شیب ها را پایدارتر می کند و به کاهش فرسایش کمک می کند.

اغلب در کنار جاده ها و گودال ها استفاده می شود و معمولاً در زمین های چمن و گلف برای حفظ پوشش چمن و صافی استفاده می شود که می تواند به دلیل ترافیک زیاد و تراکم تخریب شود.

با توجه به خواص شیمیایی، پوکه دارای pH خنثی است، اسیدی و قلیایی نیست.

در سال 2011، 16 درصد از پوکه معدنی در ایالات متحده برای اهداف باغبانی استفاده شد.

پوکه به حاصلخیزی خاک در مناطقی که به طور طبیعی به دلیل فعالیت آتشفشانی در خاک وجود دارد، کمک می کند.

به عنوان مثال، در کوه‌های جمز در نیومکزیکو، پوبلان‌های اجدادی روی «تکه‌های پوکه» پوکه‌های ال کاجته مستقر شدند که احتمالاً مقدار بیشتری رطوبت را حفظ می‌کرد و برای کشاورزی ایده‌آل بود.

پوکه برای ساخت و ساز

پوکه به طور گسترده برای ساخت بتن سبک و بلوک های خاکستری با چگالی کم عایق استفاده می شود.

وزیکول های پر از هوا در این سنگ متخلخل به عنوان یک عایق خوب عمل می کند.

یک نوع ریزدانه از پوکه به نام پوزولان به عنوان افزودنی در سیمان استفاده می شود و با آهک مخلوط می شود تا بتن سبک، صاف و گچ مانند را تشکیل دهد.

این فرم از بتن در زمان رومیان مورد استفاده قرار می گرفت.

مهندسان رومی از آن برای ساختن گنبد عظیم پانتئون با مقادیر فزاینده سنگ پا به بتن برای ارتفاعات بالاتر سازه استفاده کردند.

همچنین معمولاً به عنوان مصالح ساختمانی برای بسیاری از قنات ها استفاده می شد.

یکی از کاربردهای اصلی پوکه در حال حاضر در ایالات متحده، ساخت بتن است.

این سنگ هزاران سال است که در مخلوط‌های بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنان در تولید بتن استفاده می‌شود، به ویژه در مناطق نزدیک به محل رسوب این مواد آتشفشانی.

مطالعات جدید کاربرد گسترده‌تری از پودر پوکه را در صنعت بتن اثبات می‌کند.

پوکه می تواند به عنوان یک ماده سیمانی در بتن عمل کند و محققان نشان داده اند که بتن ساخته شده با 50 درصد پودر پوکه می تواند به طور قابل توجهی دوام را بهبود بخشد و در عین حال انتشار گازهای گلخانه ای و مصرف سوخت فسیلی را کاهش دهد.

پوکه برای طب اولیه
پوکه بیش از 2000 سال است که در صنایع دارویی استفاده می شود. طب قدیم چینی از پوکه آسیاب شده همراه با میکای آسیاب شده و استخوان های فسیل شده اضافه شده به چای برای آرام کردن روح استفاده می کرد.

این چای برای درمان سرگیجه، حالت تهوع، بی خوابی و اختلالات اضطرابی استفاده می شد. بلع این سنگ های پودر شده در واقع قادر به نرم کردن ندول ها بود و بعداً با سایر مواد گیاهی برای درمان سرطان کیسه صفرا و مشکلات ادراری استفاده شد.

در طب غربی، در اوایل قرن هجدهم، پوکه را به شکل یک قوام شکر آسیاب می کردند و با سایر مواد برای درمان زخم بیشتر روی پوست و قرنیه استفاده می شد.

از معجون هایی مانند اینها نیز برای کمک به ایجاد جای زخم به شیوه ای سالم تر استفاده می شد. تقریباً در سال 1680 توسط یک طبیعت شناس انگلیسی اشاره شد که از پودر پوکه برای ترویج عطسه استفاده می شود.