Posted on

Eksporter Moringa i produkcja marki własnej Moringa


Eksporter Moringa i produkcja marki własnej Moringa

Czy chcesz zrobić własny produkt Moringa?

Dobre wieści! Możemy wyprodukować gotowe produkty z moringi używając własnej marki / marki własnej moringa / produktów white label Moringa Oleifera

Pozostaw nam cały proces produkcyjny, po prostu otrzymujesz gotowy, zapakowany towar pod Twoją marką.

Bardzo odpowiedni dla firm B2C, supermarketów, hoteli i kawiarni, właścicieli sieci restauracji, firm handlowych itp. Prosimy o kontakt pod numerem WhatsApp +62-877-5801-6000

Eksporter Moringi

Nasza firma Ccmpany jest wiodącym producentem, dostawcą i eksporterem organicznego proszku z liści Moringa, nasion Moringa i oleju Moringa.

Jesteśmy zintegrowaną firmą Moringa, która zajmuje się zarządzaniem farmami Moringa w celu wytwarzania produktów o wartości dodanej Moringa.

Eksportujemy proszek z liści Organic Moringa do ponad 20 krajów na całym świecie.

Większość wiodących marek nutraceutyków używa w swoich recepturach proszku z liści Moringa.

Nasze farmy i fabryka Moringa znajdują się w prowincji West Nusa Tenggara w Indonezji, mile od zatorów komunikacyjnych i zanieczyszczających środowisko przemysłu.

Współpracujemy z setkami drobnych rolników i utworzyliśmy stowarzyszenie sprawiedliwego handlu, aby uprawiać najlepszą na świecie moringę w tropikalnym klimacie. Posiadamy kompletny, przejrzysty łańcuch dostaw.

Wszystkie nasze produkty można prześledzić z powrotem do gospodarstwa, z którego pochodzą. Oferujemy najwyższej jakości produkty Organic Moringa bezpośrednio ze źródła.
Moringa Oleifera

Mimo niewielkich rozmiarów liście Moringi mają wiele ważnych korzyści zdrowotnych. W rzeczywistości naukowcy nazywają to magicznym drzewem (Drzewo Cudów). Liście moringi mają owalny kształt i małe rozmiary, starannie ułożone na łodydze, zwykle gotowane jako warzywo do leczenia. Badania nad skutecznością liści Moringi rozpoczęto od 1980 roku na liściach, następnie korze, owocach i nasionach.

Światowa Organizacja Zdrowia WHO zaleca spożywanie go dzieciom i niemowlętom w okresie niemowlęcym, ze względu na zalety dużej zawartości liści Moringi, które zawierają: Trzy razy więcej potasu niż banany, Cztery razy więcej wapnia niż mleko, Siedmiokrotnie więcej witamin C niż pomarańcze Cztery razy więcej witaminy A niż marchewki Dwukrotnie więcej białka niż mleko.

Organizacja WHO nazwała drzewo Moringa cudownym drzewem, po odkryciu ważnych zalet liści Moringa. En.wikipedia.org Ponad 1300 badań, artykułów i raportów wyjaśniało zalety Moringi i jej zdolności lecznicze, które są ważne w radzeniu sobie z epidemiami chorób i problemami z niedożywieniem. Badania pokazują, że prawie każda część rośliny Moringa ma ważne właściwości, które można wykorzystać na kilka sposobów.

Korzyści z liści Moringi.

Utrzymać wagę.

Ważną rzeczą, o której nie należy zapominać, jest utrzymywanie ciała w równowadze z jego wagą. Badania przeprowadzone przez ekspertów wykazały, że herbata Moringa pomaga radzić sobie z problemami trawiennymi, czego korzyścią jest stymulacja metabolizmu organizmu w celu optymalnego spalania kalorii.

Herbata z liści Moringi zawiera dużo polifenoli, które działają jako przeciwutleniacze. Korzyści płynące z przeciwutleniaczy do detoksykacji organizmu i wzmocnienia układu odpornościowego.

Usuń plamy na twarzy.

Prosty składnik, weź kilka młodych liści Moringi, rozgnieć na bardzo drobno, a następnie użyj go jako proszku (lub można go również zmieszać z proszkiem), który w niektórych krajach był używany jako surowiec do produkcji kosmetyków dla skóra. Części rośliny Moringa, które są szeroko stosowane na skórę, to kora, liście, kwiaty i nasiona.

Liście moringi zawierają składniki odżywcze, takie jak wapń i minerały, takie jak miedź, żelazo, cynk (cynk), magnez, krzemionka i mangan. Liście moringi mogą być również naturalnym środkiem nawilżającym, mają zastosowanie do usuwania martwych komórek naskórka i oczyszczania skóry.

Liście moringi zawierają ponad 30 przeciwutleniaczy, które są korzystne dla zdrowia skóry. Liście moringi są bogate w minerały i aminokwasy, które mogą pomóc w produkcji kolagenu i białka keratyny, co jest ważne dla zdrowia wszystkich tkanek skóry w ciele.

Istnieje kilka znanych marek produktów kosmetycznych, które wykorzystują olej Moringa jako surowiec do swoich produktów. Szczególnie produkty do pielęgnacji skóry, takie jak kremy przeciwstarzeniowe, kremy przeciwzmarszczkowe, olejki aromaterapeutyczne, pianki do twarzy, balsamy, kremy rozjaśniające i dezodoranty.

Korzyści płynące z tej rośliny Moringa są niezbędne dla zdrowia i urody skóry, począwszy od liści Moringa, oleju Moringa, po kwiaty Moringi. Kwiaty moringi są często wykorzystywane jako surowce do produkcji kosmetyków i perfum, wody kolońskiej, olejków do włosów i olejków aromaterapeutycznych. Kwiaty moringi zawierają wysoką zawartość kwasu oleinowego, bardzo dobrze rafinowanego w olej. Można polegać na olejku z kwiatów moringi, który wchłania i zachowuje aromat.

Wykorzystując liście Moringa dla piękna.

W jaki sposób? najpierw zrób pastę z liści Moringi. Wybierz liście Moringi, które są jeszcze zielone i świeże, oddzielone od gałęzi. Zmiksuj liście Moringi, dodając tylko trochę wody (tak, aby liście Moringi utworzyły pastę). Następnie stosowana jako maska, pasta z liści Moringa może być przechowywana przez 3 dni w lodówce.

Liście moringi zapewniają pożywienie dla matek i dzieci karmiących piersią.

Rozwój korzyści z roślin Moringa w Indonezji jest stosunkowo późny w porównaniu z zagranicą. Wciąż jednak istnieje szansa na jego rozwój pod kątem udziału w rynku krajowym i eksportowym. Istnieje ogromny potencjał rozwoju rynku pod kątem korzyści roślin Moringa w poprawie żywienia matek i dzieci karmiących piersią.

Liście moringi zawierają białko, żelazo i witaminę C. Ponadto istnieją również pierwiastki flawonoidowe, które pomagają matkom karmiącym piersią wytwarzać więcej mleka. Zawartość białka sprawia, że ​​mleko matki jest wysokiej jakości.

Wysoka zawartość żelaza, która jest 25 razy wyższa niż szpinak, zalecana jest do spożywania przez matki po porodzie, w którym kobiety miesiączkujące na ogół tracą dużo żelaza. W przypadku dzieci może być spożywany od dziecka, czyli niemowląt powyżej 6. miesiąca życia. Kobiety w ciąży muszą unikać spożywania liści Moringa podczas ciąży, zwłaszcza w pierwszym trymestrze.

Zdrowe oczy.

Liście moringi mają wysoką zawartość witaminy A, która jest bardzo dobra dla oczu. Spożywanie liści Moringa jest przydatne, aby narządy oczu były zawsze w zdrowym i czystym stanie.

Liście moringi mogą być stosowane w leczeniu chorób oczu, mogą być spożywane bezpośrednio (po oczyszczeniu liści). Liście moringi mają dużo składników odżywczych, z których jedną jest witamina A i wapń.

Zawartość witaminy A w liściach Moringa jest przydatna do ochrony zdrowia oczu, niezależnie od tego, czy zaczyna zmniejszać ryzyko wystąpienia plus, minus, cylindrycznych i zaćmy. Liście moringi są również dobre, gdy są spożywane przez pacjentów z cukrzycą i są przydatne do oczyszczania oczu.

Związki przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Według raportu opublikowanego w Asia Pacific Journal of Cancer Prevention, liście Moringi zawierają mieszankę niezbędnych aminokwasów, fitoskładników karotenoidowych, przeciwutleniaczy, takich jak kwercetyna i naturalnych związków przeciwbakteryjnych, które działają jak leki przeciwzapalne.

Liście Moringi zawierają kilka związków przeciwstarzeniowych, które mogą zmniejszać skutki stresu oksydacyjnego i stanów zapalnych. Korzyści są coraz bardziej optymalne w obecności związków polifenolowych, witaminy C, beta-karotenu, kwercetyny i kwasu chlorogenowego. Związki te są związane ze zmniejszonym ryzykiem chorób przewlekłych, takich jak rak żołądka, płuc, okrężnicy, cukrzyca, nadciśnienie i choroba oczu spowodowana czynnikami ryzyka. wiek.

Utrzymuj zdrowie nerek.

Spożywanie zdrowej żywności automatycznie pomaga nerkom w optymalnej pracy (funkcjonowaniu), w przeciwnym razie niezdrowa żywność (w tym żywność o dużej zawartości tłuszczu) będzie gromadzić się w nerkach, powodując problemy zdrowotne. Spożywanie liści Moringi automatycznie pomaga przywrócić zdrowie nerek, które są już w złym stanie.

Spowalnia efekty starzenia.

Badanie z 2014 r. opublikowane w Journal of Food Science and Technology przetestowało korzyści płynące z Moringi. Wiedząc o poziomach cennych enzymów antyoksydacyjnych, naukowcy chcieli zbadać, czy liście Moringi mogą pomóc spowolnić efekty starzenia, wykorzystując naturalne przeciwutleniacze ziołowe, które są w stanie w naturalny sposób zrównoważyć hormony.

W badaniu wzięło udział 90 kobiet po menopauzie w wieku 45-60 lat podzielonych na trzy grupy, którym podano różne poziomy suplementacji. Wyniki pokazały, że suplementacja Moringą i szpinakiem doprowadziła do znacznego wzrostu zawartości związków przeciwutleniających, które odgrywają ważną rolę w spowalnianiu efektów starzenia.

Leczenie reumatyzmu Liście Moringi mogą być stosowane w leczeniu reumatyzmu.

Zastosowanie liści Moringa w leczeniu reumatyzmu w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych stawów oraz ograniczenia gromadzenia się kwasu moczowego w stawach, co jest bardzo ważne w przezwyciężaniu problemu reumatyzmu czy dny moczanowej. Korzyści z tego liścia Moringa można stosować na reumatyzm, bóle, bóle itp.

Zapobiegaj chorobom serca.

Badania laboratoryjne na zwierzętach opublikowane w lutowym wydaniu „Journal of Medicinal Food” wykazały, że liście Moringi zapobiegają uszkodzeniom serca i zapewniają korzyści przeciwutleniające. W badaniu dawkowanie 200 miligramów na kilogram masy ciała dziennie przez 30 dni skutkowało niższym poziomem utlenionych lipidów i chroniło tkankę serca przed uszkodzeniami strukturalnymi. Naukowcy doszli do wniosku, że liście Moringi zapewniają znaczne korzyści dla zdrowia serca. Wciąż potrzebne są dalsze badania, aby wzmocnić te odkrycia.

Liście moringi zapewniają pożywienie dla matek i dzieci karmiących piersią.

Rozwój korzyści z roślin Moringa w Indonezji jest stosunkowo późny w porównaniu z zagranicą. Wciąż jednak istnieje szansa na jego rozwój pod kątem udziału w rynku krajowym i eksportowym. Istnieje ogromny potencjał rozwoju rynku pod kątem korzyści roślin Moringa w poprawie żywienia matek i dzieci karmiących piersią.

Liście moringi zawierają białko, żelazo i witaminę C. Ponadto istnieją również pierwiastki flawonoidowe, które pomagają matkom karmiącym piersią wytwarzać więcej mleka. Zawartość białka sprawia, że ​​mleko matki jest wysokiej jakości.

Wysoka zawartość żelaza, która jest 25 razy wyższa niż szpinak, zalecana jest do spożywania przez matki po porodzie, w którym kobiety miesiączkujące na ogół tracą dużo żelaza. W przypadku dzieci może być spożywany od dziecka, czyli niemowląt powyżej 6. miesiąca życia. Kobiety w ciąży muszą unikać spożywania liści Moringa podczas ciąży, zwłaszcza w pierwszym trymestrze.

Zdrowe oczy.

Liście moringi mają wysoką zawartość witaminy A, która jest bardzo dobra dla oczu. Spożywanie liści Moringa jest przydatne, aby narządy oczu były zawsze w zdrowym i czystym stanie.

Liście moringi mogą być stosowane w leczeniu chorób oczu, mogą być spożywane bezpośrednio (po oczyszczeniu liści). Liście moringi mają dużo składników odżywczych, z których jedną jest witamina A i wapń.

Zawartość witaminy A w liściach Moringa jest przydatna do ochrony zdrowia oczu, niezależnie od tego, czy zaczyna zmniejszać ryzyko wystąpienia plus, minus, cylindrycznych i zaćmy. Liście moringi są również dobre, gdy są spożywane przez pacjentów z cukrzycą i są przydatne do oczyszczania oczu.

Związki przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Według raportu opublikowanego w Asia Pacific Journal of Cancer Prevention, liście Moringi zawierają mieszankę niezbędnych aminokwasów, fitoskładników karotenoidowych, przeciwutleniaczy, takich jak kwercetyna i naturalnych związków przeciwbakteryjnych, które działają jak leki przeciwzapalne.

Liście Moringi zawierają kilka związków przeciwstarzeniowych, które mogą zmniejszać skutki stresu oksydacyjnego i stanów zapalnych. Korzyści są coraz bardziej optymalne w obecności związków polifenolowych, witaminy C, beta-karotenu, kwercetyny i kwasu chlorogenowego. Związki te są związane ze zmniejszonym ryzykiem chorób przewlekłych, takich jak rak żołądka, płuc, okrężnicy, cukrzyca, nadciśnienie i choroba oczu spowodowana czynnikami ryzyka. wiek.

Utrzymuj zdrowie nerek.

Spożywanie zdrowej żywności automatycznie pomaga nerkom w optymalnej pracy (funkcjonowaniu), w przeciwnym razie niezdrowa żywność (w tym żywność o dużej zawartości tłuszczu) będzie gromadzić się w nerkach, powodując problemy zdrowotne. Spożywanie liści Moringi automatycznie pomaga przywrócić zdrowie nerek, które są już w złym stanie.

Spowalnia efekty starzenia.

Badanie z 2014 r. opublikowane w Journal of Food Science and Technology przetestowało korzyści płynące z Moringi. Wiedząc o poziomach cennych enzymów antyoksydacyjnych, naukowcy chcieli zbadać, czy liście Moringi mogą pomóc spowolnić efekty starzenia, wykorzystując naturalne przeciwutleniacze ziołowe, które są w stanie w naturalny sposób zrównoważyć hormony.

W badaniu wzięło udział 90 kobiet po menopauzie w wieku 45-60 lat podzielonych na trzy grupy, którym podano różne poziomy suplementacji. Wyniki pokazały, że suplementacja Moringą i szpinakiem doprowadziła do znacznego wzrostu zawartości związków przeciwutleniających, które odgrywają ważną rolę w spowalnianiu efektów starzenia.

Korzyści z liści Moringa dla kobiet.

Dla kobiet spożywanie liści Moringi może nie być niczym nowym. Uważa się, że liście moringi są dobre dla utrzymania zdrowia żeńskich narządów rozrodczych. Okazuje się jednak, że korzyści płynących z liści Moringa dla kobiet jest wiele. Korzyści te obejmują;

Zapobieganie anemii u kobiet w ciąży.

Anemia jest chorobą ryzykowną dla kobiet w ciąży. Ponieważ poziomy we krwi w ciele kobiet w ciąży są potrzebne do utrzymania zdrowia siebie i dzieci, które noszą. Ponadto anemia jest również niebezpieczna podczas porodu. Aby przezwyciężyć niebezpieczeństwo anemii u kobiet w ciąży, jednym z rozwiązań może być spożywanie liści Moringi. Liście Moringi mają zdolność zwiększania poziomu hemoglobiny, dzięki czemu można zapobiegać ryzyku anemii.

Zapobieganie ryzyku powikłań u kobiet w ciąży.

Komplikacje w czasie ciąży mogą przydarzyć się każdemu. Aby temu zapobiec, kobiety w ciąży powinny spożywać zdrową żywność bogatą w składniki odżywcze i witaminy. Liście moringi mogą być zdrową żywnością dla kobiet w ciąży. ponieważ ten liść ma wiele składników odżywczych i minerałów potrzebnych w czasie ciąży.

Zwiększ produkcję mleka z piersi.

Mleko matki lub mleko matki jest potrzebne, ponieważ po urodzeniu dziecka główne spożycie pokarmu pochodzi z mleka matki. Niestety nie wszystkie kobiety są w stanie wyprodukować mleko bezpośrednio po porodzie, czasami trzeba najpierw dodać dawkę przypominającą, aby mleko mogło wyjść.

Liście Moringa mają ten sam efekt galaktogogi co liście katuk. Ten efekt może zwiększyć produkcję mleka matki. Dzięki dużej ilości mleka matki można zaspokoić potrzeby żywieniowe dziecka.

Zwiększ przeciwutleniacze po menopauzie.

Poziomy przeciwutleniaczy u kobiet można w rzeczywistości zmniejszyć z powodu zmniejszonej produkcji hormonu estrogenu. Aby zwiększyć te przeciwutleniacze, zaleca się spożywanie liści Moringi w postaci owsianki. Uważa się, że liście moringi zwiększają ilość przeciwutleniaczy, które są ważne dla utrzymania zdrowego organizmu.

Jak prawidłowo przetwarzać liście Moringa?

Aby zachować zalety liści Moringa, musisz wiedzieć, jak je przetwarzać. Istnieje kilka sposobów prawidłowej uprawy liści Moringi, na przykład:

Przetworzony na herbatę.

Aby w ten sposób przetworzyć liście Moringi. Musisz upewnić się, że liście Moringi są suche. Następnie wrzuć liście Moringi do filiżanki i zaparz ją tak, jakbyś robił herbatę. Możesz również dodać cukier lub miód, aby dodać smaku.

Gotowany.

Ta metoda jest najczęstszą metodą. Ale w ten sposób można wykorzystać wszystkie części liści Moringi. Przegotowaną wodę można wypić, a ugotowane liście wykorzystać jako sałatkę.

Warzywa.

Warzywa liściaste Moringa również okazują się nie tylko pyszne, ale również bogate w korzyści. Z liści moringi można zrobić jasne warzywa z dodatkiem słodkiej kukurydzy i przypraw, które wzbogacą smak.

Czy chcesz zrobić własny produkt Moringa?

Dobre wieści! Możemy wyprodukować gotowe produkty moringa używając własnej marki / private label moringa / produkty white label produktu Moringa Oleifera – Skontaktuj się z nami telefonicznie / WhatsApp : +62-877-5801-6000