Posted on

Kokosriekstu kokogļu brikešu rūpnīca: kā pagatavot kokogļu briketes no kokosriekstu čaumalas?

Kokosriekstu kokogļu brikešu rūpnīca: kā pagatavot kokogļu briketes no kokosriekstu čaumalas?

Kokosriekstu čaumalu veido kokosriekstu šķiedra (līdz 30%) un serdes (līdz 70%). Tā pelnu saturs ir aptuveni 0,6%, bet lignīns ir aptuveni 36,5%, kas palīdz to diezgan viegli pārvērst par kokogli.

Kokosriekstu čaumalas ogles ir dabiska un videi draudzīga biodegviela. Tas ir labākais kurināmā aizstājējs pret malku, petroleju un citiem fosilajiem kurināmajiem. Tuvajos Austrumos, piemēram, Saūda Arābijā, Libānā un Sīrijā, kokosriekstu ogļu briketes izmanto kā ūdenspīpes ogles (Shisha ogles). Atrodoties Eiropā, to izmanto BBQ (bārbekjū).

Apgūstiet ogļu briketes gatavošanas paņēmienu no kokosriekstu čaumalām, un tas dos jums lielu bagātību.

Kur iegūt lētas un bagātīgas kokosriekstu čaumalas?
Lai izveidotu rentablu kokosriekstu ogļu brikešu ražošanas līniju, vispirms ir jāsavāc liels daudzums kokosriekstu čaumalu.

Cilvēki bieži izmet kokosriekstu čaumalas pēc kokosriekstu piena dzeršanas. Daudzās tropu valstīs, kurās ir daudz kokosriekstu, ceļmalās, tirgos un pārstrādes rūpnīcās var redzēt daudz kokosriekstu čaumalu. Indonēzija ir kokosriekstu debesis!

Saskaņā ar Apvienoto Nāciju Organizācijas Pārtikas un lauksaimniecības organizācijas (FAO) piedāvāto statistiku Indonēzija ir pasaulē lielākā kokosriekstu ražotāja, kuras kopējā produkcija 2020. gadā ir 20 miljoni tonnu.

Indonēzijā ir 3,4 miljoni hektāru kokosriekstu plantācijas, ko atbalsta tropiskais klimats. Sumatra, Java un Sulavesi ir galvenās kokosriekstu novākšanas vietas. Kokosriekstu čaumalu cena ir tik lēta, ka šajās vietās varat iegūt bagātīgu kokosriekstu čaumalu daudzumu.

Kā pagatavot kokosriekstu ogļu briketes?
Kokosriekstu čaumalas ogles pagatavošanas process ir šāds: karbonizēšana – drupināšana – sajaukšana – žāvēšana – briketēšana – iepakošana.

Karbonēšana

https://youtu.be/9PJ41nGLUmI

Ievietojiet kokosriekstu čaumalas karbonizācijas krāsnī, uzkarsējiet līdz 1100 °F (590 °C) un pēc tam karbonizējiet bezūdens, bezskābekļa, augstas temperatūras un augsta spiediena apstākļos.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka karbonizācija ir jāveic pašam. Protams, var izvēlēties arī ļoti lētu karbonizācijas metodi. Tas ir, kokosriekstu mizas dedzināšana lielā bedrē. Taču viss process var aizņemt 2 stundas vai vairāk.

Sasmalcināšana

Kokosriekstu čaumalas kokogles saglabā čaumalas formu vai sadalās gabalos pēc karbonizācijas. Pirms ogļu brikešu gatavošanas izmantojiet āmuru drupinātāju, lai tās sasmalcinātu 3–5 mm pulveros.

Izmantojiet āmuru drupinātāju, lai sasmalcinātu kokosriekstu čaumalu

Kokosriekstu ogles pulveri ir daudz vieglāk veidot, un tas var samazināt mašīnas nodilumu. Jo mazāks ir daļiņu izmērs, jo vieglāk to var saspiest kokogļu briketēs.

Sajaukšana

Tā kā oglekļa kokosriekstu pulverim nav viskozitātes, ogles pulveriem ir jāpievieno saistviela un ūdens. Pēc tam sajauciet tos maisītājā.

1. Saistviela: izmantojiet dabīgas pārtikas saistvielas, piemēram, kukurūzas cieti un maniokas cieti. Tie nesatur pildvielas (antracītu, mālu utt.) un ir 100% bez ķīmiskām vielām. Parasti saistvielu attiecība ir 3-5%.

2. Ūdens: pēc sajaukšanas kokogļu mitrumam jābūt 20-25%. Kā uzzināt, vai mitrums ir kārtībā vai nē? Paņemiet sauju sajauktu ogļu un saspiediet to ar roku. Ja ogles pulveris neatbrīvojas, mitrums ir sasniedzis standartu.

3. Sajaukšana: jo pilnīgāk sajaukts, jo augstāka ir brikešu kvalitāte.

Žāvēšana

Žāvētājs ir aprīkots tā, lai kokosriekstu ogles pulvera ūdens saturs būtu mazāks par 10%. Jo zemāks mitruma līmenis, jo labāk tas deg.

Briketēšana

Pēc žāvēšanas oglekļa kokosriekstu pulveris tiek nosūtīts uz veltņa tipa brikešu mašīnu. Augstā temperatūrā un augsta spiediena apstākļos pulveris tiek briketēts bumbiņās un pēc tam vienmērīgi ripo no iekārtas.

Bumbu formas var būt spilvena, ovālas, apaļas un kvadrātveida. Kokosriekstu ogles pulveris tiek briketēts dažāda veida bumbiņās

Iesaiņošana un pārdošana

Iesaiņojiet un pārdodiet kokosriekstu ogļu briketes noslēgtos plastmasas maisiņos.

Kokosriekstu ogles

briketes ir lieliska alternatīva tradicionālajām oglēm

Salīdzinot ar tradicionālajām oglēm, kokosriekstu čaumalas oglēm ir izcilas priekšrocības: · · ·

– Tā ir 100% tīra dabīga biomasas ogle, kurai nav pievienotas ķīmiskas vielas. Mēs garantējam, ka tas neprasa koku izciršanu!
– Viegla aizdedze, pateicoties unikālajai formai.
– Konsekvents, vienmērīgs un paredzams degšanas laiks.
– Ilgāks degšanas laiks. Tas var degt vismaz 3 stundas, kas ir 6 reizes vairāk nekā tradicionālās kokogles.
– Uzsilst ātrāk nekā citas ogles. Tam ir liela siltumspēja (5500–7000 kcal/kg), un tā deg karstāk nekā tradicionālās ogles.
– Tīra degšana. Bez smakas un dūmiem.
– Apakšējais pelnu atlikums. Tai ir daudz mazāks pelnu saturs (2–10%) nekā oglēm (20–40%).
– Grilēšanai nepieciešams mazāk ogļu. 1 mārciņa kokosriekstu čaumalas ogles ir vienāda ar 2 mārciņām tradicionālās kokogles.

Kokosriekstu kokogļu brikešu izmantošana:
– Kokosriekstu čaumalas ogles jūsu bārbekjū
– Aktivētā kokosriekstu ogle
– Personīgā aprūpe
– mājputnu barība

Kokosriekstu kokogļu brikešu izmantošana

Briketes kokogļu briketes no kokosriekstu čaumalas

Kokosriekstu čaumalas ogles ir ideāls jūsu bārbekjū sistēmas jauninājums, kas nodrošina perfektu zaļo degvielu. Eiropas un Amerikas iedzīvotāji izmanto kokosriekstu ogļu briketes, lai aizstātu tradicionālās kokogles grila iekšpusē. Dabīgais kokosrieksts pasargā pārtiku no degošas naftas vai citu kaitīgu vielu daļiņām, un tam nav dūmu un smaržas.

Aktīvā kokosriekstu ogle

Kokosriekstu čaumalas ogles pulveri var pagatavot aktivētajā kokosriekstu ogli. To izmanto notekūdeņos un dzeramajā ūdenī attīrīšanai, atkrāsošanai, dehlorēšanai un dezodorēšanai.

Mājputnu barība

Jauni pētījumi ir pierādījuši, ka kokosriekstu čaumalas kokogles var barot liellopus, cūkas un citus mājputnus. Šī kokosriekstu čaumalas ogļu barība var samazināt slimības un pagarināt to dzīvi.

Personīgā aprūpe

Tā kā kokosriekstu čaumalas oglēm ir pārsteidzošas mitrinošas un attīrošas īpašības, tās tiek izmantotas personīgās higiēnas līdzekļos, piemēram, ziepēs, zobu pastās utt. Veikalos varat atrast arī dažus populārus produktus kokosriekstu ogles pulvera zobu balināšanai.