Posted on

Kokosų medžio anglies briketų gamykla: kaip pasigaminti anglies briketus iš kokoso kevalo?

Kokosų medžio anglies briketų gamykla: kaip pasigaminti anglies briketus iš kokoso kevalo?

Kokoso kevalą sudaro kokoso pluoštas (iki 30 %) ir šerdis (iki 70 %). Pelenų kiekis jame yra apie 0,6 %, o lignino – apie 36,5 %, todėl jis gana lengvai paverčiamas medžio anglimi.

Kokoso kevalo anglis yra natūralus ir aplinkai nekenksmingas biokuras. Tai geriausias kuro pakaitalas nuo malkų, žibalo ir kito iškastinio kuro. Artimuosiuose Rytuose, tokiuose kaip Saudo Arabija, Libanas ir Sirija, kokoso medžio anglies briketai naudojami kaip kaljano anglys (Shisha anglys). Būdamas Europoje, jis naudojamas kepsniniams (barbekiu).

Įvaldykite techniką, kaip gaminti anglies briketus iš kokoso kevalų, tai atneš jums daug gerovės.

Kur gauti pigių ir gausių kokosų kevalų?
Norėdami sukurti pelningą kokoso medžio anglies briketų gamybos liniją, pirmiausia turėtumėte surinkti didelį kiekį kokoso kevalų.

Išgėrę kokosų pieno, žmonės dažnai išmeta kokoso kevalus. Daugelyje atogrąžų šalių, kuriose gausu kokosų, pakelėse, turguose ir perdirbimo įmonėse galite pamatyti daugybę kokosų kevalų. Indonezija yra kokosų rojus!

Pagal Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) pateiktą statistiką, Indonezija yra didžiausia pasaulyje kokosų gamintoja, o 2020 m. iš viso pagaminama 20 mln. tonų.

Indonezijoje yra 3,4 mln. hektarų kokosų plantacijų, kurias palaiko atogrąžų klimatas. Sumatra, Java ir Sulawesi yra pagrindinės kokosų derliaus nuėmimo sritys. Kokoso kevalų kaina tokia pigi, kad šiose vietose gausite kokoso kevalų.

Kaip pasigaminti kokoso medžio anglies briketus?
Kokoso kevalų medžio anglies gamybos procesas yra toks: karbonizavimas – smulkinimas – maišymas – džiovinimas – briketavimas – pakavimas.

Karbonizavimas

Įdėkite kokoso riešutų kevalus į karbonizavimo krosnį, įkaitinkite iki 1100 °F (590 °C) ir karbonizuokite bevandenėje, be deguonies, aukštos temperatūros ir aukšto slėgio sąlygomis.

Atminkite, kad karbonizaciją turite atlikti patys. Žinoma, galima rinktis ir labai nebrangų karbonizacijos būdą. Tai yra, kokoso lukštų deginimas didelėje duobėje. Tačiau visas procesas gali užtrukti 2 valandas ar ilgiau.

Smulkinimas

Kokoso kevalo anglis išlaiko kevalo formą arba po karbonizacijos skyla į gabalus. Prieš gamindami anglies briketus, plaktuku susmulkinkite juos į 3–5 mm miltelius.

Kokoso riešuto kevalams susmulkinti naudokite plaktuką

Kokoso medžio anglies miltelius daug lengviau formuoti ir jie gali sumažinti mašinos susidėvėjimą. Kuo mažesnis dalelių dydis, tuo lengviau ją suspausti į medžio anglies briketus.

Maišymas

Kadangi anglies kokoso milteliai neturi klampumo, į anglies miltelius būtina pridėti rišiklio ir vandens. Tada sumaišykite juos maišytuve.

1. Rišiklis: naudokite natūralius maistinius rišiklius, tokius kaip kukurūzų krakmolas ir maniokos krakmolas. Juose nėra jokių užpildų (antracito, molio ir kt.) ir yra 100% be cheminių medžiagų. Paprastai rišiklio santykis yra 3-5%.

2. Vanduo: Sumaišius medžio anglies drėgmė turi būti 20-25%. Kaip sužinoti, ar drėgmė tinkama, ar ne? Paimkite saują sumaišytos anglies ir suimkite ją ranka. Jei anglies milteliai neatsipalaiduoja, drėgmė pasiekė standartą.

3. Maišymas: kuo geriau sumaišoma, tuo briketai bus kokybiškesni.

Džiovinimas

Džiovintuvas įrengtas taip, kad vandens kiekis kokoso medžio anglies milteliuose būtų mažesnis nei 10%. Kuo žemesnis drėgmės lygis, tuo geriau dega.

Briketavimas

Po džiovinimo anglies kokoso milteliai siunčiami į ritininio tipo briketų mašiną. Esant aukštai temperatūrai ir aukštam slėgiui, milteliai briketuoja į rutuliukus, o tada sklandžiai rieda žemyn nuo mašinos.

Rutulų formos gali būti pagalvės, ovalios, apvalios ir kvadratinės. Kokoso medžio anglies milteliai briketuojami į įvairių rūšių rutuliukus

Pakavimas ir pardavimas

Supakuokite ir parduokite kokoso medžio anglies briketus sandariuose plastikiniuose maišeliuose.

Kokoso anglis

briketai yra puiki alternatyva tradicinėms anglims

Palyginti su tradicinėmis medžio anglimis, kokoso kevalo anglis turi išskirtinių pranašumų: · · ·

– Tai 100 % gryna natūrali biomasės anglis, nepridėta jokių cheminių medžiagų. Garantuojame, kad tam nereikia kirsti medžių!
– Lengvas užsidegimas dėl unikalios formos.
– Nuoseklus, tolygus ir nuspėjamas degimo laikas.
– Ilgesnis degimo laikas. Jis gali degti mažiausiai 3 valandas, tai yra 6 kartus daugiau nei tradicinė medžio anglis.
– Įkaista greičiau nei kitos medžio anglys. Turi didelę kaloringumo vertę (5500–7000 kcal/kg) ir dega karščiau nei tradicinės anglys.
– Švarus deginimas. Jokio kvapo ir dūmų.
– Mažesnis pelenų likutis. Pelenų kiekis joje yra daug mažesnis (2–10 %) nei anglies (20–40 %).
– Kepimui reikia mažiau anglių. 1 svaras kokoso kevalo medžio anglies prilygsta 2 svarai tradicinės anglies.

Kokoso medžio anglies briketų panaudojimas :
– Kokoso kevalų anglis jūsų kepsninei
– Aktyvuota kokoso anglis
– Asmeninė priežiūra
– Naminių paukščių pašaras

Kokosų medžio anglies briketų naudojimas

Antmedžio anglies briketai iš kokoso kevalo

Kokoso kevalų anglis yra puikus jūsų kepsninės sistemos atnaujinimas, suteikiantis jums tobulą ekologišką kurą. Europos ir Amerikos žmonės naudoja kokoso medžio anglies briketus, kad pakeistų tradicines anglį grilio viduje. Natūralūs kokosai saugo maistą nuo degančios naftos ar kitų kenksmingų medžiagų gabalėlių, bedūmių ir bekvapių.

Aktyvuota kokoso anglis

Iš kokoso lukšto anglies miltelių galima paversti aktyvuota kokoso medžio anglimi. Jis naudojamas nuotekose ir geriamajame vandenyje valymui, spalvos pašalinimui, chlorinimui ir kvapo pašalinimui.

Paukščių pašaras

Naujas tyrimas parodė, kad kokoso kevalo anglis gali šerti galvijus, kiaules ir kitus naminius paukščius. Šis kokoso lukšto anglies pašaras gali sumažinti ligas ir pailginti jų gyvenimą.

Asmeninė priežiūra

Kadangi kokoso kevalų anglis pasižymi nuostabiomis drėkinančiomis ir valomomis savybėmis, ji naudojama asmens priežiūros produktuose, tokiuose kaip muilas, dantų pasta ir kt. Taip pat parduotuvėse galite rasti populiarių dantų balinimo kokoso anglies milteliais produktų.