Posted on

Moringa eksportētājs un privātā etiķete Moringa ražošana

Moringa eksportētājs un privātā etiķete Moringa ražošana

Vai vēlaties izveidot savu Moringa produktu?

Labas ziņas! Mēs varam ražot moringa gatavos produktus, izmantojot jūsu Moringa Oleifera zīmola / privātās etiķetes moringa / baltās etiķetes produktus

Atstājiet visu ražošanas procesu mūsu ziņā, jūs vienkārši saņemat gala gatavās iesaiņotās preces ar savu zīmolu.

Ļoti piemērots B2C uzņēmumiem, lielveikaliem, viesnīcām un kafejnīcām, restorānu ķēdes īpašniekiem, tirdzniecības uzņēmumiem utt. Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot whatsapp numuru +62-877-5801-6000

Moringa eksportētājs

Mūsu Ccmpany ir vadošais organiskā Moringa lapu pulvera, Moringa sēklu un Moringa eļļas ražotājs, piegādātājs un eksportētājs.

Mēs esam integrēts Moringa uzņēmums, kas nodarbojas ar Moringa fermu pārvaldību, lai ražotu Moringa produktu klāstu ar pievienoto vērtību.

Mēs eksportējam organisko Moringa lapu pulveri uz vairāk nekā 20 pasaules valstīm.

Lielākā daļa vadošo uztura bagātinātāju zīmolu savos sastāvos ir izmantojuši Our Moringa lapu pulveri.

Mūsu Moringa fermas un rūpnīca atrodas West Nusa Tenggara provincē Indonēzijā, jūdžu attālumā no satiksmes sastrēgumiem un piesārņojošām nozarēm.

Mēs sadarbojamies ar simtiem mazo lauksaimnieku un esam izveidojuši godīgas tirdzniecības sabiedrību, lai audzētu pasaulē labākās kvalitātes Moringa tropu klimatā. Mums ir pilnīga pārredzama piegādes ķēde.

Visus mūsu produktus var izsekot līdz saimniecībai, kurā tie radušies. Mēs piedāvājam vislabākās kvalitātes Organic Moringa produktus tieši no avota.
Moringa Oleifera

Lai gan Moringa lapas ir mazas, tām ir daudz svarīgu ieguvumu veselībai. Faktiski zinātnieki to sauc par burvju koku (Miracle Tree). Moringa lapas ir ovālas formas un maza izmēra, glīti izkārtotas uz kātiņa, parasti tiek gatavotas kā dārzenis ārstēšanai. Pētījumi par Moringa lapu iedarbīgumu ir uzsākti kopš 1980. gada, uz lapām, pēc tam uz mizu, augļiem un sēklām.

Pasaules veselības organizācija PVO iesaka to lietot bērniem un zīdaiņiem zīdaiņa vecumā, jo lielais Moringa lapu saturs sniedz priekšrocības, kas satur: trīs reizes vairāk kālija nekā banānos, četras reizes vairāk kalcija nekā pienā, septiņas reizes vairāk vitamīnu. C nekā apelsīnos, četras reizes vairāk A vitamīna nekā burkānos, divreiz vairāk olbaltumvielu nekā pienā.

PVO organizācija Moringa koku nosauca par brīnumkoku, atklājot Moringa lapu svarīgos ieguvumus. En.wikipedia.org Vairāk nekā 1300 pētījumos, rakstos un ziņojumos ir izskaidroti Moringa ieguvumi un tās dziedināšanas spējas, kas ir svarīgas slimību uzliesmojumu un nepietiekama uztura problēmu risināšanā. Pētījumi liecina, ka gandrīz katrai Moringa auga daļai ir svarīgas īpašības, kuras var izmantot vairākos veidos.

Moringa lapu priekšrocības.

Uzturēt svaru.

Svarīgi, ko nevajadzētu aizmirst, ir saglabāt ķermeņa līdzsvaru ar savu svaru. Ekspertu veiktie pētījumi atklāja, ka Moringa tēja palīdz tikt galā ar gremošanas problēmām, kuru priekšrocības ir organisma vielmaiņas stimulēšana optimālai kaloriju sadedzināšanai.

Tēja, kas pagatavota no Moringa lapām, satur daudz polifenolu, kas darbojas kā antioksidanti. Antioksidantu priekšrocības toksīnu detoksikācijai organismā un imūnsistēmas stiprināšanai.

Noņemiet sejas plankumus.

Vienkāršā sastāvdaļa, ņem dažas jaunas Moringa lapas, sasmalcina līdz ļoti smalkai, tad izmanto kā pulveri (vai var arī sajaukt ar pulveri), kas dažās valstīs Moringa ekstrakts ir izmantots kā izejviela kosmētikas ražošanai. āda. Moringa auga daļas, ko plaši izmanto ādai, ir miza, lapas, ziedi un sēklas.

Moringa lapas satur tādas barības vielas kā kalcijs un minerālvielas, piemēram, varu, dzelzi, cinku (cinku), magniju, silīcija dioksīdu un mangānu. Moringa lapas var būt arī dabisks mitrinātājs, tās var izmantot, lai noņemtu atmirušās ādas šūnas un attīrītu ādu.

Moringa lapas satur vairāk nekā 30 antioksidantus, kas ir labvēlīgi ādas veselībai. Moringa lapas ir bagātas ar minerālvielām un aminoskābēm, kas var palīdzēt ražot kolagēnu un proteīnu keratīnu, kas ir svarīgs visu ķermeņa ādas audu veselībai.

Ir vairāki plaši pazīstami kosmētikas līdzekļu zīmoli, kas izmanto Moringa eļļu kā izejvielu saviem produktiem. Īpaši ādas kopšanas līdzekļi, piemēram, pretnovecošanas krēmi, pretgrumbu krēmi, aromterapijas eļļas, sejas putas, losjoni, balinoši krēmi un dezodoranti.

Šī Moringa auga priekšrocības ir neaizstājamas ādas veselībai un skaistumam, sākot no Moringa lapām, Moringa eļļas līdz Moringa ziediem. Moringas ziedus bieži izmanto kā izejvielas kosmētikai un smaržām, odekoloniem, matu eļļām un aromterapijas eļļām. Moringa ziedi satur augstu oleīnskābes daudzumu, kas ir ļoti labi attīrīta eļļā. Var paļauties uz moringas ziedu eļļu, lai tā absorbētu un saglabātu aromātu.

Moringas lapu izmantošana skaistumam.

Kā? vispirms pagatavojiet Moringa lapu pastu. Izvēlieties Moringa lapas, kas joprojām ir zaļas un svaigas, atsevišķi no zariem. Moringas lapas sasmalcina, pievienojot tikai nedaudz ūdens (lai Moringa lapas veido pastu). Pēc tam izmantoto kā masku Moringas lapu pastu var uzglabāt 3 dienas ledusskapī.

Moringa lapas nodrošina barošanu mātēm un bērniem, kas baro bērnu ar krūti.

Moringa augu ieguvumu attīstība Indonēzijā ir salīdzinoši vēla, salīdzinot ar ārzemēm. Tomēr joprojām pastāv iespēja to attīstīt vietējā un eksporta tirgus daļai. Ir liels potenciāls attīstīt tirgu Moringa augu priekšrocībām, uzlabojot barojošu māšu un bērnu uzturu.

Moringa lapas satur olbaltumvielas, dzelzi un C vitamīnu. Turklāt ir arī flavonoīdu elementi, kas palīdz mātēm, kas baro bērnu ar krūti, ražot vairāk mātes piena. Olbaltumvielu saturs nodrošina kvalitatīvu mātes pienu.

Augsts dzelzs saturs, kas ir 25 reizes lielāks par spinātiem, ir ieteicams lietot māmiņām pēc dzemdībām, kur menstruējošās sievietes parasti zaudē daudz dzelzs. Bērniem to var lietot no mazuļa, proti, zīdaiņiem, kas vecāki par sešiem mēnešiem. Grūtniecēm grūtniecības laikā, īpaši pirmajā trimestrī, jāizvairās no Moringa lapu lietošanas.

Veselas acis.

Moringa lapās ir augsts A vitamīna saturs, kas ir ļoti labs acīm. Moringa lapu lietošana uzturā ir noderīga, lai acu orgāni vienmēr būtu veselīgā un skaidrā stāvoklī.

Moringas lapas var izmantot acu slimību ārstēšanā, var ēst tieši (pēc lapu notīrīšanas). Moringa lapām ir daudz barības vielu, no kurām viena ir A vitamīns un kalcijs.

A vitamīna saturs Moringa lapās ir noderīgs acu veselības aizsardzībai neatkarīgi no tā, vai tas sāk samazināt plusa, mīnusa, cilindrisku un kataraktas acu risku. Moringa lapas ir labas arī tad, ja tās lieto cukura diabēta pacienti, un tās ir noderīgas acu tīrīšanai.

Antioksidanti un pretiekaisuma savienojumi.

Saskaņā ar ziņojumu, kas publicēts Asia Pacific Journal of Cancer Prevention, Moringa lapas satur neaizvietojamo aminoskābju, karotinoīdu fitoelementu, antioksidantu, piemēram, kvercetīna, un dabisko antibakteriālo savienojumu maisījumu, kas darbojas kā pretiekaisuma līdzekļi.

Moringa lapās ir vairāki pretnovecošanās savienojumi, kas var samazināt oksidatīvā stresa un iekaisuma ietekmi. Ieguvumi kļūst arvien optimālāki ar polifenolu savienojumu, C vitamīna, beta-karotīna, kvercetīna un hlorogēnskābes klātbūtni, šie savienojumi ir saistīti ar samazinātu hronisku slimību risku, piemēram, kuņģa, plaušu, resnās zarnas vēzi, diabētu, hipertensiju un acu slimības riska faktoru dēļ. vecums.

Uzturēt nieru veselību.

Veselīgas pārtikas lietošana automātiski palīdz nierēm strādāt (funkcionēt), pretējā gadījumā nierēs uzkrāsies neveselīga pārtika (viena no tām ir trekna pārtika), izraisot veselības problēmas. Moringa lapu patēriņš automātiski palīdz atjaunot nieru veselību, kas jau ir sliktā stāvoklī.

Palēnina novecošanās ietekmi.

2014. gada pētījumā, kas publicēts Pārtikas zinātnes un tehnoloģiju žurnālā, tika pārbaudītas Moringa priekšrocības. Zinot par vērtīgo antioksidantu enzīmu līmeni, pētnieki vēlējās noskaidrot, vai Moringa lapas var palīdzēt palēnināt novecošanās ietekmi, izmantojot dabiskos augu antioksidantus, kas spēj dabiski līdzsvarot hormonus.

Pētījumā piedalījās deviņdesmit sievietes pēcmenopauzes periodā vecumā no 45 līdz 60 gadiem, kas sadalītas trīs grupās, kurām tika piešķirti dažādi uztura bagātinātāji. Rezultāti parādīja, ka papildināšana ar Moringa un spinātiem izraisīja ievērojamu antioksidantu savienojumu pieaugumu, kam ir svarīga loma novecošanās ietekmes palēnināšanā.

Reimatisma ārstēšana Moringas lapas var izmantot reimatisma ārstēšanai.

Moringa lapu izmantošana reimatisma ārstēšanā, lai mazinātu sāpes locītavās un samazinātu urīnskābes uzkrāšanos locītavās, kas ir ļoti svarīgi, lai pārvarētu reimatisma vai podagras problēmu. Šīs Moringa lapas priekšrocības var izmantot pret reimatismu, sāpēm, sāpēm utt.

Novērst sirds slimības.

Pētījumā ar laboratorijas dzīvniekiem, kas publicēti 2009. gada februāra “Journal of Medicinal Food” numurā, konstatēts, ka Moringa lapas novērš sirds bojājumus un nodrošina antioksidantu priekšrocības. Pētījumā 200 miligrami uz kilogramu ķermeņa svara katru dienu 30 dienas izraisīja zemāku oksidēto lipīdu līmeni un aizsargāja sirds audus no strukturāliem bojājumiem. Pētnieki secināja, ka Moringa lapas sniedz ievērojamu labumu sirds veselībai. Joprojām ir nepieciešami turpmāki pētījumi, lai nostiprinātu šos atklājumus.

Moringa lapas nodrošina barošanu mātēm un bērniem, kas baro bērnu ar krūti.

Moringa augu ieguvumu attīstība Indonēzijā ir salīdzinoši vēla, salīdzinot ar ārzemēm. Tomēr joprojām pastāv iespēja to attīstīt vietējā un eksporta tirgus daļai. Ir liels potenciāls attīstīt tirgu Moringa augu priekšrocībām, uzlabojot barojošu māšu un bērnu uzturu.

Moringa lapas satur olbaltumvielas, dzelzi un C vitamīnu. Turklāt ir arī flavonoīdu elementi, kas palīdz mātēm, kas baro bērnu ar krūti, ražot vairāk mātes piena. Olbaltumvielu saturs nodrošina kvalitatīvu mātes pienu.

Augsts dzelzs saturs, kas ir 25 reizes lielāks par spinātiem, ir ieteicams lietot māmiņām pēc dzemdībām, kur menstruējošās sievietes parasti zaudē daudz dzelzs. Bērniem to var lietot no mazuļa, proti, zīdaiņiem, kas vecāki par sešiem mēnešiem. Grūtniecēm grūtniecības laikā, īpaši pirmajā trimestrī, jāizvairās no Moringa lapu lietošanas.

Veselas acis.

Moringa lapās ir augsts A vitamīna saturs, kas ir ļoti labs acīm. Moringa lapu lietošana uzturā ir noderīga, lai acu orgāni vienmēr būtu veselīgā un skaidrā stāvoklī.

Moringas lapas var izmantot acu slimību ārstēšanā, var ēst tieši (pēc lapu notīrīšanas). Moringa lapām ir daudz barības vielu, no kurām viena ir A vitamīns un kalcijs.

A vitamīna saturs Moringa lapās ir noderīgs acu veselības aizsardzībai neatkarīgi no tā, vai tas sāk samazināt plusa, mīnusa, cilindrisku un kataraktas acu risku. Moringa lapas ir labas arī tad, ja tās lieto cukura diabēta pacienti, un tās ir noderīgas acu tīrīšanai.

Antioksidanti un pretiekaisuma savienojumi.

Saskaņā ar ziņojumu, kas publicēts Asia Pacific Journal of Cancer Prevention, Moringa lapas satur neaizvietojamo aminoskābju, karotinoīdu fitoelementu, antioksidantu, piemēram, kvercetīna, un dabisko antibakteriālo savienojumu maisījumu, kas darbojas kā pretiekaisuma līdzekļi.

Moringa lapās ir vairāki pretnovecošanās savienojumi, kas var samazināt oksidatīvā stresa un iekaisuma ietekmi. Ieguvumi kļūst arvien optimālāki ar polifenolu savienojumu, C vitamīna, beta-karotīna, kvercetīna un hlorogēnskābes klātbūtni, šie savienojumi ir saistīti ar samazinātu hronisku slimību risku, piemēram, kuņģa, plaušu, resnās zarnas vēzi, diabētu, hipertensiju un acu slimības riska faktoru dēļ. vecums.

Uzturēt nieru veselību.

Veselīgas pārtikas lietošana automātiski palīdz nierēm strādāt (funkcionēt), pretējā gadījumā nierēs uzkrāsies neveselīga pārtika (viena no tām ir trekna pārtika), izraisot veselības problēmas. Moringa lapu patēriņš automātiski palīdz atjaunot nieru veselību, kas jau ir sliktā stāvoklī.

Palēnina novecošanās ietekmi.

2014. gada pētījumā, kas publicēts Pārtikas zinātnes un tehnoloģiju žurnālā, tika pārbaudītas Moringa priekšrocības. Zinot par vērtīgo antioksidantu enzīmu līmeni, pētnieki vēlējās noskaidrot, vai Moringa lapas var palīdzēt palēnināt novecošanās ietekmi, izmantojot dabiskos augu antioksidantus, kas spēj dabiski līdzsvarot hormonus.

Pētījumā piedalījās deviņdesmit sievietes pēcmenopauzes periodā vecumā no 45 līdz 60 gadiem, kas sadalītas trīs grupās, kurām tika piešķirti dažādi uztura bagātinātāji. Rezultāti parādīja, ka papildināšana ar Moringa un spinātiem izraisīja ievērojamu antioksidantu savienojumu pieaugumu, kam ir svarīga loma novecošanās ietekmes palēnināšanā.

Moringa lapu priekšrocības sievietēm.

Sievietēm Moringa lapu patēriņš var nebūt nekas jauns. Tiek uzskatīts, ka moringa lapas ir labas sieviešu reproduktīvo orgānu veselības uzturēšanai. Bet izrādās, ka Moringa lapu priekšrocības sievietēm ir daudz. Šīs priekšrocības ietver:

Anēmijas profilakse grūtniecēm.

Anēmija ir bīstama slimība grūtniecēm. Jo asins līmenis grūtnieču organismā ir nepieciešams, lai saglabātu savu un bērnu veselību, ko viņas nēsā. Turklāt anēmija ir bīstama arī dzemdību procesā. Lai pārvarētu anēmijas risku grūtniecēm, viens no risinājumiem var būt Moringa lapu patēriņš. Moringa lapām ir iespēja paaugstināt hemoglobīna līmeni, lai varētu novērst anēmijas risku.

Komplikāciju riska novēršana grūtniecēm.

Grūtniecības laikā komplikācijas var rasties ikvienam. Lai to novērstu, grūtniecēm vajadzētu ēst veselīgu pārtiku, kas ir bagāta ar uzturvielām un vitamīniem. Moringa lapas var būt veselīga uztura izvēle grūtniecēm. jo šajā lapā ir daudz barības vielu un minerālvielu, kas nepieciešami grūtniecības laikā.

Palielināt mātes piena ražošanu.

Mātes piens jeb mātes piens ir nepieciešams, jo pēc bērna piedzimšanas galvenais pārtikas patēriņš nāk no mātes piena. Diemžēl ne visas sievietes var ražot mātes pienu uzreiz pēc dzemdībām, dažreiz vispirms ir nepieciešams pastiprinātājs, lai piens varētu izdalīties.

Moringa lapām ir tāds pats galaktogoga efekts kā katuk lapām. Šis efekts var palielināt mātes piena ražošanu. Ar bagātīgu mātes piena daudzumu var apmierināt mazuļa uztura vajadzības.

Palieliniet antioksidantu daudzumu pēc menopauzes.

Antioksidantu līmenis sievietēm faktiski var samazināties, jo samazinās hormona estrogēna ražošana. Lai palielinātu šo antioksidantu daudzumu, ieteicams lietot Moringas lapas putras veidā. Tiek uzskatīts, ka moringa lapas palielina antioksidantus, kas ir svarīgi veselīga ķermeņa uzturēšanai.

Kā pareizi apstrādāt moringa lapas

Lai Moringa lapu priekšrocības saglabātos, jums jāzina, kā tās apstrādāt. Ir vairāki veidi, kā pareizi kultivēt Moringa lapas, piemēram:

Pārstrādāts tējā.

Lai tādā veidā apstrādātu Moringas lapas. Jums jāpārliecinās, ka Moringa lapas ir sausas. Pēc tam ielieciet Moringas lapas krūzītē un uzvāriet tā, it kā gatavotu tēju. Lai pievienotu garšu, varat pievienot arī cukuru vai medu.

Vārīts.

Šī metode ir visizplatītākā. Bet šādā veidā var izmantot visas Moringas lapu daļas. Vārīto ūdeni var dzert, bet izvārītās lapas var izmantot kā salātus.

Dārzeņi.

Arī moringas lapu dārzeņi izrādās ne tikai garšīgi, bet arī ar labumiem bagāti. No moringas lapām var pagatavot skaidrus dārzeņus, pievienojot cukurkukurūzu un dažas garšvielas, kas padarīs garšu bagātīgāku.

Vai vēlaties izveidot savu Moringa produktu?

Labas ziņas! Mēs varam ražot moringa gatavo produkciju, izmantojot jūsu zīmola / privātās etiķetes moringa / baltās etiķetes produktus no Moringa Oleifera produkta – sazinieties ar mums pa tālruni / whatsapp: +62-877-5801-6000