Posted on

„Moringa“ eksportuotojas ir privati ​​etiketė „Moringa“ gamyba

„Moringa“ eksportuotojas ir privati ​​etiketė „Moringa“ gamyba

Ar norite pasigaminti savo Moringa produktą?

Geros naujienos! Galime pagaminti moringos gatavus gaminius naudodami savo prekės ženklą / privačios prekės ženklo moringa / baltos etiketės Moringa Oleifera gaminius

Palikite visą gamybos procesą mums, jūs tiesiog gausite galutines supakuotas prekes su savo prekės ženklu.

Labai tinka B2C įmonėms, prekybos centrams, viešbučiams ir kavinėms, restoranų tinklų savininkams, prekybos įmonėms ir kt. Susisiekite su mumis whatsapp numeriu +62-877-5801-6000

Moringa eksportuotojas

Mūsų Ccmpany yra pirmaujanti ekologiškų Moringa lapų miltelių, Moringa sėklų ir Moringa aliejaus gamintoja, tiekėja ir eksportuotoja.

Esame integruota Moringa įmonė, užsiimanti Moringa ūkių valdymu ir Moringa produktų asortimento gamyba.

Ekologiškus Moringa lapų miltelius eksportuojame į daugiau nei 20 pasaulio šalių.

Dauguma pirmaujančių mitybos prekių ženklų savo sudėtyje naudoja Our Moringa lapų miltelius.

Mūsų Moringos ūkiai ir gamykla yra Vakarų Nusa Tenggara provincijoje Indonezijoje, už kelių mylių nuo eismo spūsčių ir aplinką teršiančių pramonės šakų.

Dirbame su šimtais smulkių ūkininkų ir įkūrėme Sąžiningos prekybos draugiją, siekdami išauginti geriausios kokybės pasaulyje Moringa tropiniame klimate. Mes turime visą skaidrią tiekimo grandinę.

Visi mūsų produktai gali būti atsekti iki ūkio, kuriame jie atsirado. Mes siūlome aukščiausios kokybės Organic Moringa produktus tiesiai iš šaltinio.
Moringa Oleifera

Nors moringos lapai yra nedideli, jie turi daug svarbios naudos sveikatai. Tiesą sakant, mokslininkai jį vadina stebuklingu medžiu (Miracle Tree). Moringos lapai yra ovalios formos ir nedideli, tvarkingai išdėstyti ant kotelio, dažniausiai verdami kaip daržovė gydymui. Moringos lapų veiksmingumo tyrimai buvo pradėti nuo 1980 m., tiriant lapus, vėliau – žievę, vaisius ir sėklas.

Pasaulinė sveikatos organizacija PSO rekomenduoja jį vartoti vaikams ir kūdikiams dar kūdikystėje dėl didelio Moringa lapų kiekio, kuriame yra: tris kartus daugiau kalio nei bananuose, keturis kartus daugiau kalcio nei piene, septynis kartus daugiau vitamino. C nei apelsinuose, keturis kartus daugiau vitamino A nei morkose, du kartus daugiau baltymų nei piene.

PSO organizacija Moringos medį pavadino stebuklingu medžiu, atradusi svarbią Moringa lapų naudą. En.wikipedia.org Daugiau nei 1300 tyrimų, straipsnių ir ataskaitų paaiškino Moringos naudą ir jos gydomuosius gebėjimus, kurie yra svarbūs sprendžiant ligų protrūkius ir netinkamos mitybos problemas. Tyrimai rodo, kad beveik kiekviena Moringa augalo dalis turi svarbių savybių, kurias galima panaudoti keliais būdais.

Moringos lapų privalumai.

Išlaikyti svorį.

Svarbus dalykas, kurio nereikėtų pamiršti, yra išlaikyti kūno pusiausvyrą su svoriu. Ekspertų atlikti tyrimai atskleidė, kad Moringa arbata padeda susidoroti su virškinimo problemomis, kurių nauda yra skatinti organizmo medžiagų apykaitą optimaliam kalorijų deginimui.

Iš Moringos lapų pagamintoje arbatoje yra daug polifenolių, kurie veikia kaip antioksidantai. Antioksidantų nauda detoksikuojant toksinus iš organizmo ir stiprinant imuninę sistemą.

Pašalinkite veido dėmes.

Paprastas ingredientas, paimkite keletą jaunų moringos lapelių, sutrinkite iki labai smulkios masės, tada naudokite kaip miltelius (arba gali būti sumaišyti su milteliais), kurie kai kuriose šalyse moringos ekstraktas buvo naudojamas kaip žaliava gaminant kosmetiką. oda. Moringos augalo dalys, kurios plačiai naudojamos odai, yra žievė, lapai, žiedai ir sėklos.

Moringos lapuose yra maistinių medžiagų, tokių kaip kalcis, ir mineralų, tokių kaip varis, geležis, cinkas (cinkas), magnis, silicio dioksidas ir manganas. Moringos lapai taip pat gali būti natūralus drėkiklis, naudojamas negyvoms odos ląstelėms pašalinti ir odai išvalyti.

Moringos lapuose yra daugiau nei 30 antioksidantų, kurie yra naudingi odos sveikatai. Moringos lapuose gausu mineralų ir aminorūgščių, kurios gali padėti gaminti kolageną ir baltymą keratiną, kuris yra svarbus visų kūno odos audinių sveikatai.

Yra keletas gerai žinomų kosmetikos prekių ženklų, kurie naudoja Moringa aliejų kaip žaliavą savo gaminiams. Ypač odos priežiūros produktai, tokie kaip kremai nuo senėjimo, kremai nuo raukšlių, aromaterapiniai aliejai, veido putos, losjonai, šviesinantys kremai ir dezodorantai.

Šio Moringa augalo nauda yra nepakeičiama odos sveikatai ir grožiui, pradedant Moringos lapais, Moringos aliejumi ir baigiant Moringa žiedais. Moringos gėlės dažnai naudojamos kaip žaliava kosmetikai ir kvepalams, odekolonams, plaukų aliejams ir aromaterapiniams aliejams. Moringos žieduose yra daug oleino rūgšties, kuri labai gerai išgryninama į aliejų. Galima pasikliauti moringų gėlių aliejumi, kad jis sugers ir išlaikys aromatą.

Moringos lapų naudojimas grožiui.

Kaip? pirmiausia pagaminkite Moringos lapų pastą. Moringos lapus rinkitės dar žalius ir šviežius, atskirtus nuo šakų. Moringos lapus sutrinkite įpildami šiek tiek vandens (kad Moringos lapai susidarytų pasta). Tada naudojama kaip kaukė, Moringos lapų pasta šaldytuve gali būti laikoma 3 dienas.

Moringos lapai maitina krūtimi maitinančias motinas ir vaikus.

Moringos augalų nauda Indonezijoje vystoma palyginti vėlai, palyginti su užsienyje. Tačiau vis dar yra galimybė jį plėtoti vidaus ir eksporto rinkos daliai. Yra didelis potencialas plėtoti Moringa augalų naudą gerinant maitinančių motinų ir vaikų mitybą.

Moringos lapuose yra baltymų, geležies ir vitamino C. Be to, yra flavonoidinių elementų, kurie padeda žindančioms motinoms gaminti daugiau motinos pieno. Dėl baltymų kiekio gaunamas kokybiškas motinos pienas.

Didelio geležies kiekio, kuris yra 25 kartus didesnis nei špinatų, rekomenduojama vartoti mamoms po gimdymo, kai menstruuojančios moterys paprastai netenka daug geležies. Vaikams jis gali būti vartojamas nuo kūdikio gimimo, būtent kūdikiams, vyresniems nei šešių mėnesių. Nėščios moterys turi vengti vartoti Moringa lapus nėštumo metu, ypač pirmąjį trimestrą.

Sveikos akys.

Moringos lapuose yra daug vitamino A, kuris labai naudingas akims. Moringos lapų vartojimas yra naudingas, kad akių organai visada būtų sveiki ir skaidrūs.

Moringos lapus galima naudoti gydant akių ligas, galima valgyti tiesiogiai (nuvalius lapus). Moringos lapuose yra daug maistinių medžiagų, iš kurių vienas yra vitaminas A ir kalcis.

Vitamino A kiekis Moringa lapuose yra naudingas akių sveikatai apsaugoti, nesvarbu, ar tai pradeda mažinti pliuso, minuso, cilindro ir kataraktos akių riziką. Moringos lapai taip pat naudingi pacientams, sergantiems cukriniu diabetu, ir yra naudingi akims išvalyti.

Antioksidaciniai ir priešuždegiminiai junginiai.

Remiantis ataskaita, paskelbta Asia Pacific Journal of Cancer Prevention, Moringa lapuose yra nepakeičiamų aminorūgščių, karotinoidinių fitonutrientų, antioksidantų, tokių kaip kvercetinas, ir natūralių antibakterinių junginių, kurie veikia kaip priešuždegiminiai vaistai, mišinys.

Moringos lapuose yra keletas senėjimą stabdančių junginių, kurie gali sumažinti oksidacinio streso ir uždegimo poveikį. Dėl polifenolinių junginių, vitamino C, beta karotino, kvercetino ir chlorogeno rūgšties nauda tampa vis optimalesnė. Šie junginiai yra susiję su mažesne rizika susirgti lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip skrandžio, plaučių, gaubtinės žarnos vėžys, diabetas, hipertenzija ir. akių liga dėl rizikos veiksnių. amžiaus.

Palaikykite inkstų sveikatą.

Sveiko maisto vartojimas automatiškai padeda inkstams veikti optimaliai (funkcijai), antraip inkstuose kaupsis nesveikas maistas (vienas iš jų – riebus maistas), sukeldamas sveikatos problemų. Moringos lapų vartojimas automatiškai padeda atkurti inkstų sveikatą, kuri ir taip yra bloga.

Lėtina senėjimo poveikį.

2014 m. atliktame tyrime, paskelbtame Maisto mokslo ir technologijų žurnale, buvo patikrinta Moringa nauda. Žinodami apie vertingų antioksidacinių fermentų kiekį, mokslininkai norėjo ištirti, ar moringos lapai gali padėti sulėtinti senėjimo poveikį, naudojant natūralius augalinius antioksidantus, kurie gali natūraliai subalansuoti hormonus.

Tyrime dalyvavo devyniasdešimt 45–60 metų moterų po menopauzės, suskirstytų į tris grupes, kurioms buvo skiriamas įvairus papildų lygis. Rezultatai parodė, kad papildai Moringa ir špinatais žymiai padidino antioksidantų junginių, kurie atlieka svarbų vaidmenį lėtinant senėjimo poveikį, kiekį.

Reumato gydymas Moringos lapai gali būti naudojami reumatui gydyti.

Moringos lapų naudojimas gydant reumatą, siekiant sumažinti sąnarių skausmą ir sumažinti šlapimo rūgšties kaupimąsi sąnariuose, o tai labai svarbu įveikiant reumato ar podagros problemą. Šio Moringos lapo privalumus galima naudoti nuo reumato, skausmų, skausmų ir kt.

Užkirsti kelią širdies ligoms.

2009 m. vasario mėn. žurnale „Journal of Medicinal Food“ paskelbtas tyrimas su laboratoriniais gyvūnais parodė, kad moringos lapai apsaugo nuo širdies pažeidimų ir suteikia antioksidacinių savybių. Tyrimo metu 200 miligramų kilogramui kūno svorio kasdien 30 dienų sumažino oksiduotų lipidų kiekį ir apsaugojo širdies audinį nuo struktūrinių pažeidimų. Tyrėjai padarė išvadą, kad Moringa lapai turi didelę naudą širdies sveikatai. Norint sustiprinti šias išvadas, vis dar reikia atlikti tolesnius tyrimus.

Moringos lapai maitina krūtimi maitinančias motinas ir vaikus.

Moringos augalų nauda Indonezijoje vystoma palyginti vėlai, palyginti su užsienyje. Tačiau vis dar yra galimybė jį plėtoti vidaus ir eksporto rinkos daliai. Yra didelis potencialas plėtoti Moringa augalų naudą gerinant maitinančių motinų ir vaikų mitybą.

Moringos lapuose yra baltymų, geležies ir vitamino C. Be to, yra flavonoidinių elementų, kurie padeda žindančioms motinoms gaminti daugiau motinos pieno. Dėl baltymų kiekio gaunamas kokybiškas motinos pienas.

Didelio geležies kiekio, kuris yra 25 kartus didesnis nei špinatų, rekomenduojama vartoti mamoms po gimdymo, kai menstruuojančios moterys paprastai netenka daug geležies. Vaikams jis gali būti vartojamas nuo kūdikio gimimo, būtent kūdikiams, vyresniems nei šešių mėnesių. Nėščios moterys turi vengti vartoti Moringa lapus nėštumo metu, ypač pirmąjį trimestrą.

Sveikos akys.

Moringos lapuose yra daug vitamino A, kuris labai naudingas akims. Moringos lapų vartojimas yra naudingas, kad akių organai visada būtų sveiki ir skaidrūs.

Moringos lapus galima naudoti gydant akių ligas, galima valgyti tiesiogiai (nuvalius lapus). Moringos lapuose yra daug maistinių medžiagų, iš kurių vienas yra vitaminas A ir kalcis.

Vitamino A kiekis Moringa lapuose yra naudingas akių sveikatai apsaugoti, nesvarbu, ar tai pradeda mažinti pliuso, minuso, cilindro ir kataraktos akių riziką. Moringos lapai taip pat naudingi pacientams, sergantiems cukriniu diabetu, ir yra naudingi akims išvalyti.

Antioksidaciniai ir priešuždegiminiai junginiai.

Remiantis ataskaita, paskelbta Asia Pacific Journal of Cancer Prevention, Moringa lapuose yra nepakeičiamų aminorūgščių, karotinoidinių fitonutrientų, antioksidantų, tokių kaip kvercetinas, ir natūralių antibakterinių junginių, kurie veikia kaip priešuždegiminiai vaistai, mišinys.

Moringos lapuose yra keletas senėjimą stabdančių junginių, kurie gali sumažinti oksidacinio streso ir uždegimo poveikį. Dėl polifenolinių junginių, vitamino C, beta karotino, kvercetino ir chlorogeno rūgšties nauda tampa vis optimalesnė. Šie junginiai yra susiję su mažesne rizika susirgti lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip skrandžio, plaučių, gaubtinės žarnos vėžys, diabetas, hipertenzija ir. akių liga dėl rizikos veiksnių. amžiaus.

Palaikykite inkstų sveikatą.

Sveiko maisto vartojimas automatiškai padeda inkstams veikti optimaliai (funkcijai), antraip inkstuose kaupsis nesveikas maistas (vienas iš jų – riebus maistas), sukeldamas sveikatos problemų. Moringos lapų vartojimas automatiškai padeda atkurti inkstų sveikatą, kuri ir taip yra bloga.

Lėtina senėjimo poveikį.

2014 m. atliktame tyrime, paskelbtame Maisto mokslo ir technologijų žurnale, buvo patikrinta Moringa nauda. Žinodami apie vertingų antioksidacinių fermentų kiekį, mokslininkai norėjo ištirti, ar moringos lapai gali padėti sulėtinti senėjimo poveikį, naudojant natūralius augalinius antioksidantus, kurie gali natūraliai subalansuoti hormonus.

Tyrime dalyvavo devyniasdešimt 45–60 metų moterų po menopauzės, suskirstytų į tris grupes, kurioms buvo skiriamas įvairus papildų lygis. Rezultatai parodė, kad papildai Moringa ir špinatais žymiai padidino antioksidantų junginių, kurie atlieka svarbų vaidmenį lėtinant senėjimo poveikį, kiekį.

Moringa lapų nauda moterims.

Moterims Moringos lapų vartojimas gali būti ne naujiena. Manoma, kad moringos lapai yra naudingi moterų reprodukcinių organų sveikatai palaikyti. Tačiau pasirodo, kad Moringa lapų nauda moterims yra daug. Šie privalumai apima:

Anemijos prevencija nėščioms moterims.

Anemija yra pavojinga nėščių moterų liga. Nes nėščiųjų organizme esantis kraujo kiekis reikalingas norint išlaikyti savo ir gimstamų vaikų sveikatą. Be to, anemija pavojinga ir gimdymo metu. Norint įveikti anemijos pavojų nėščioms moterims, Moringa lapų vartojimas gali būti vienas iš sprendimų. Moringos lapai turi galimybę padidinti hemoglobino kiekį, kad būtų išvengta anemijos rizikos.

Komplikacijų rizikos prevencija nėščioms moterims.

Nėštumo metu komplikacijų gali kilti bet kuriai. Kad to išvengtų, nėščios moterys turėtų valgyti sveiką maistą, kuriame gausu maistinių medžiagų ir vitaminų. Moringos lapai gali būti sveiko maisto pasirinkimas nėščioms moterims. nes šis lapas turi daug maistinių medžiagų ir mineralų, reikalingų nėštumo metu.

Padidinti motinos pieno gamybą.

Motinos pienas arba motinos pienas reikalingas, nes gimus kūdikiui pagrindinis maistas gaunamas iš motinos pieno. Deja, ne visos moterys gali pasigaminti motinos pieno iš karto po gimdymo, kartais pirmiausia reikia stiprintuvo, kad pienas išsiskirtų.

Moringos lapai turi tokį patį galaktogogo poveikį kaip ir katuko lapai. Šis poveikis gali padidinti motinos pieno gamybą. Turint gausų motinos pieno kiekį, galima patenkinti kūdikio mitybos poreikius.

Padidinkite antioksidantų kiekį po menopauzės.

Moterų antioksidantų kiekis iš tikrųjų gali sumažėti dėl sumažėjusio hormono estrogeno gamybos. Norint padidinti šių antioksidantų kiekį, Moringos lapus rekomenduojama vartoti košės pavidalu. Manoma, kad moringos lapai padidina antioksidantų kiekį, kuris yra svarbus sveikam kūnui palaikyti.

Kaip tinkamai apdoroti moringos lapus

Kad Moringa lapų nauda išliktų, turite žinoti, kaip juos apdoroti. Yra keletas būdų, kaip tinkamai auginti Moringa lapus, pavyzdžiui:

Perdirbti į arbatą.

Moringos lapus tokiu būdu apdoroti. Turite įsitikinti, kad Moringos lapai yra sausi. Po to Moringos lapus sudėkite į puodelį ir užplikykite taip, kaip ruoštumėte arbatą. Taip pat galite pridėti cukraus ar medaus, kad pagerintumėte skonį.

Virtas.

Šis metodas yra labiausiai paplitęs. Tačiau tokiu būdu galima panaudoti visas Moringos lapų dalis. Užvirintą vandenį galima gerti, o išvirusius lapus naudoti kaip salotas.

Daržovės.

Moringos lapinės daržovės taip pat pasirodo ne tik skanios, bet ir naudingos. Iš moringos lapų galima paversti skaidrias daržoves, pridedant saldžiųjų kukurūzų ir kai kurių prieskonių, kurie padarys skonį sodresnį.

Ar norite pasigaminti savo Moringa produktą?

Geros naujienos! Galime pagaminti moringa gatavą produkciją naudodami savo prekės ženklą / privataus ženklo moringa / baltos etiketės produktus Moringa Oleifera gaminiui – susisiekite su mumis telefonu / whatsapp: +62-877-5801-6000