Posted on

Pemzos eksportuotojas

Company Name : UD.SWOTS POTS

Address : Arya Banjar Getas Street, Gang Lele, Green Palm Residence, Number B5, Mataram City, Nusa Tenggara Barat Province, Indonesia, Post Code: 83115

Phone / Whatsapp : +6287865026222

Lombok Pumice Stone Mining Indonesia

Pumice Stone Supplier From Indonesia

Pemzos eksportuotojas

Pemza yra labai lengva, porėta ir abrazyvinė medžiaga, kuri šimtmečius buvo naudojama statybos ir grožio pramonėje bei ankstyvojoje medicinoje.

Jis taip pat naudojamas kaip abrazyvas, ypač poliravimo priemonėse, pieštukų trintukuose ir akmeniu išplautų džinsų gamyboje. Pemza taip pat buvo naudojama ankstyvojoje knygų pramonėje, gaminant pergamentinį popierių ir odinius įrišimus.

Pemzos akmuo žemės ūkiui

Pemza yra puiki medžiaga, kurią galima naudoti visų rūšių augalams. Jis ilgą laiką gali sugerti vandenį ar trąšas. Tai gali išlaikyti jūsų augalą tinkamoje drėgmės sąlygomis, reguliariai nelaistydami. Pemza turi ilgesnį tarnavimo laiką, palyginti su kitomis žemės ūkio medžiagomis. Sodinant žemę galite pakeisti pemzos akmeniu. Tai padės sumažinti kenkėjų ir pesticidų kiekį. Pemzoje taip pat yra daug mineralų, kurie gali padėti jūsų augalui augti gražesniam ir sveikesniam.

Nurodymai: Prieš naudojimą vartotojas turi pamirkyti pemzą vandenyje. Po to vartotojas gali dėti akmenis ant keramikos dugno, sumaišyti su žeme arba įprastai sodinti naudoti tik pemzą. Nors tas pemza gali ilgai išlaikyti drėgmę. Jūs vis tiek turite reguliariai laistyti augalą. Galite pastebėti iš pemzos spalvos. Jei augalas išdžiūsta arba jo spalva tampa baltesnė, rekomenduojama augalą palaistyti.

Mineralai pemzos akmenyje

Pemzos akmuo yra sukurtas iš išlydytos uolienos po žeme arba, kaip mes vadiname “lava”. Ši lava susideda iš tirpstančių uolienų ir mineralų po žeme. Pemzos akmuo turi daug mineralų ir elementų, kaip parodyta toliau esančioje lentelėje.

Manganas yra daugelio fermentų komponentas. Šie fermentai vadinami „skrandžio sultimis“. Jei trūksta, lapų centre arba medžio viduryje gali būti žaizdų.

Kalcis yra svarbi ląstelių struktūros dalis ir padeda augalų ląstelėms normaliai veikti.

Nauda arba kalcis ant pemzos

Kalcis sustiprins vandens ir augalų maisto vamzdžius. Tai padidina vandens ir maisto tiekimo į įvairias augalo dalis efektyvumą.

Kalcis yra svarbi normalios hormonų gamybos dalis, pvz., hormonai, citokinai, kurie padeda stiprinti žiedpumpurius. Jei augalui trūksta kalcio, augalų hormonas taip pat sumažės ir dėl to sulėtės gėlių žydėjimas ir lėtesnis augalų augimas.

Kalcis sukuria stiprią šaknų sistemą, kuri geriau sugeria vandenį. Jei trūksta kalcio, susilpnėja šaknų sistema. Šaknų ląstelės gali lengvai sulūžti ir dirvožemio ligos lengviau pateks į šaknis.

Kalcis padeda šaknų sistemai atsispirti druskingam dirvožemiui.

Kalcis padeda augalams kaupti nitratus savyje. Tai padeda augalui geriau augti, ypač tuo metu, kai augalams reikia daug nitratų. Jei trūksta kalcio, augalo šaknų sistema neaugs ir netrumpės. Auginant naujas šaknis, augalui reikės daug kalcio.

Pemzos akmuo filtrų pagrindui

Pemza yra naujas substratas, kuris gali būti naudojamas kaip koralinio rifo pakaitalas. Jis turi kempinę išvaizdą, bet patvarus. Akmuo nėra toks lūžtantis kaip koralinis rifas ir turi ilgą tarnavimo laiką. Pemzos akmuo yra lengvas ir lengvai valomas. Jis gali padėti kontroliuoti vandens PH, arba vandens pH yra aukštas, arba žemas, pemza reguliuos vandens PH maždaug 7,0. Taip vanduo bus geros kokybės ir jūsų mylimos žuvys bus geresnės.

Nurodymai: Dėl savo lengvumo, vartotojas prieš naudojimą turėtų pamirkyti pemzą vandenyje maždaug vieną naktį. Dėl to akmuo gali nuskęsti tvenkinio filtravimo zonoje. Jei reikia skubiai jį panaudoti, ant akmens galite uždėti ką nors, kad jis įsiskęstų. Po kurio laiko akmenys sugers pakankamai vandens, kad galėtų nuskęsti. Norėdami išvalyti pemzą, vartotojas turi jį nuplauti vandeniu, bet nedžiovinti saulės šviesoje. Karštis sunaikins visus mikroorganizmus, kurie padeda išvalyti žuvų atliekas.

Pemzos akmuo pramoniniam skalbimui

Pemzos akmuo yra aplinkai nekenksminga medžiaga, skirta džinsinio audinio arba tekstilės skalbimui. Skalbiant pemzos akmeniu, jis gali sukurti unikalų džinsinio audinio raštą.

Pemza statybai

Pemza plačiai naudojama lengvojo betono ir izoliacinių mažo tankio pelenų blokelių gamybai.

Oro užpildytos pūslelės šioje poringoje uolienoje yra geras izoliatorius.

Smulkiagrūdė pemzos versija, vadinama pucolanu, naudojama kaip cemento priedas ir sumaišoma su kalkėmis, kad susidarytų lengvas, lygus, tinką primenantis betonas.

Ši betono forma buvo naudojama dar romėnų laikais.

Romėnų inžinieriai jį panaudojo statydami didžiulį Panteono kupolą, į kurį į betoną buvo pridėta vis daugiau pemzos, kad konstrukcija būtų aukštesnė.

Jis taip pat buvo dažnai naudojamas kaip daugelio akvedukų statybinė medžiaga.

Vienas iš pagrindinių pemzos naudojimo būdų šiuo metu Jungtinėse Valstijose yra betono gamyba.
Ši uoliena buvo naudojama betono mišiniuose tūkstančius metų ir tebenaudojama betono gamyboje, ypač regionuose, kurie yra arti šios vulkaninės medžiagos nusėdimo vietos.

Nauji tyrimai įrodo platesnį pemzos miltelių panaudojimą betono pramonėje.

Pemza gali veikti kaip cementinė betono medžiaga, o mokslininkai įrodė, kad betonas, pagamintas iš iki 50 % pemzos miltelių, gali žymiai pagerinti ilgaamžiškumą, tačiau sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją ir iškastinio kuro sąnaudas.

Pemza Asmeninei priežiūrai

Pemzos muilo batonėliai

Tai abrazyvinė medžiaga, kurią galima naudoti miltelių pavidalu arba kaip akmenį nepageidaujamiems plaukams ar odai pašalinti.

Senovės Egipte odos priežiūra ir grožis buvo svarbūs, o makiažas ir drėkikliai buvo plačiai naudojami. Viena paplitusi tendencija buvo pašalinti visus kūno plaukus kremais, skustuvu ir pemzos akmenimis.

Miltelių pavidalo pemza buvo senovės Romos dantų pastų sudedamoji dalis.

Senovės Kinijoje nagų priežiūra buvo labai svarbi; nagai buvo tvarkomi pemzos akmenimis, pemza taip pat buvo naudojama nuospaudoms šalinti.

Romėnų eilėraštyje buvo atrasta, kad pemza buvo naudojama negyvai odai pašalinti dar 100 m. prieš Kristų, o greičiausiai ir anksčiau.

Šiandien daugelis šių metodų vis dar naudojami; pemza plačiai naudojama kaip odos šveitiklis. Nors plaukų šalinimo būdai vystėsi bėgant amžiams, vis dar naudojamos abrazyvinės medžiagos, tokios kaip pemza.

„Pemzos akmenys“ dažnai naudojami grožio salonuose pedikiūro metu, siekiant pašalinti išsausėjusią ir perteklinę odą nuo pėdos apačios bei nuospaudų.

Smulkiai sumalta pemza buvo dedama į kai kurias dantų pastas kaip poliravimo priemonė, panašiai kaip romėniška, ir lengvai pašalina susikaupusias dantų apnašas. Tokia dantų pasta yra per daug abrazyvi kasdieniniam naudojimui.

Pemzos taip pat dedama į stiprius rankų valiklius (pvz., lavos muilą) kaip švelnų abrazyvą.

Pemza Valymui

Tvirtas pemzos gabalas

Pemzos akmuo, kartais pritvirtintas prie rankenos, yra veiksminga šveitimo priemonė, skirta pašalinti kalkių nuosėdas, rūdis, kieto vandens žiedus ir kitas dėmes nuo porceliano namų ūkiuose (pvz., vonios kambariuose).

Tai greitas metodas, palyginti su alternatyvomis, tokiomis kaip chemikalai arba actas ir soda ar boraksas.

Pemza ankstyvajai medicinai

Pemza buvo naudojama medicinos pramonėje daugiau nei 2000 metų. Senovės kinų medicina į arbatą naudojo maltą pemzą, sumaltą žėrutį ir suakmenėjusius kaulus. Šia arbata buvo gydomas galvos svaigimas, pykinimas, nemiga, nerimo sutrikimai. Šių susmulkintų uolienų nurijimas iš tikrųjų galėjo suminkštinti mazgelius ir vėliau buvo naudojamas kartu su kitais augaliniais ingredientais gydant tulžies pūslės vėžį ir šlapinimosi sutrikimus.

Vakarų medicinoje, pradedant nuo XVIII amžiaus pradžios, pemza buvo sumalta iki cukraus konsistencijos ir kartu su kitais ingredientais buvo naudojama opoms gydyti, daugiausia ant odos ir ragenos.

Tokie mišiniai taip pat buvo naudojami siekiant padėti žaizdoms sveikiau randuoti. Maždaug 1680 m. anglų gamtininkas pastebėjo, kad pemzos milteliai buvo naudojami čiaudėjimui skatinti.