Posted on

Pumeka akmens eksportētājs

Company Name : UD.SWOTS POTS

Address : Arya Banjar Getas Street, Gang Lele, Green Palm Residence, Number B5, Mataram City, Nusa Tenggara Barat Province, Indonesia, Post Code: 83115

Phone / Whatsapp : +6287865026222

Lombok Pumice Stone Mining Indonesia

Pumice Stone Supplier From Indonesia

Pumeka akmens eksportētājs

Pumeks ir ļoti viegls, porains un abrazīvs materiāls, un tas ir izmantots gadsimtiem ilgi būvniecības un skaistumkopšanas nozarē, kā arī agrīnajā medicīnā.

To izmanto arī kā abrazīvu, īpaši pulēšanai, zīmuļu dzēšgumijas un akmens mazgātu džinsu ražošanā. Pumeks tika izmantots arī agrīnajā grāmatu ražošanā, lai sagatavotu pergamenta papīru un ādas iesējumus.

Pumeks lauksaimniecībai

Pumeks ir lieliska viela, ko var izmantot visu veidu augiem. Tas var ilgstoši absorbēt ūdeni vai mēslojumu. Tas var uzturēt jūsu augu piemērotā mitruma stāvoklī bez regulāras laistīšanas. Pumekam ir ilgāks kalpošanas laiks, salīdzinot ar citām lauksaimniecības vielām. Stādot augsni, varat izmantot pumeku. Tas palīdzēs samazināt kukaiņu un pesticīdu daudzumu. Pumeks satur arī daudz minerālvielu, kas var palīdzēt jūsu augam augt skaistākam un veselīgākam.

Norādījumi: Pirms lietošanas lietotājam ir jāiemērc pumeks ūdenī. Pēc tam lietotājs var novietot akmeņus uz keramikas apakšas, sajaukt ar augsni vai izmantot tikai pumeka akmeni stādīšanai kā parasti. Pat ja šis pumeks var ilgstoši uzturēt mitrumu. Jums joprojām ir nepieciešams regulāri laistīt savu augu. To var pamanīt pēc pumeka krāsas. Ja tas kļūst sauss vai tā krāsa kļūst baltāka, ieteicams augu laistīt.

Minerāli pumekā

Pumeks ir izveidots no izkusušām iežiem zem zemes jeb, kā mēs to saucam par “lava”. Šī lava sastāv no kūstošiem akmeņiem un minerāliem zem zemes. Pumeks satur daudz minerālu un elementu, kā parādīts tabulā zemāk.

Mangāns ir sastāvdaļa, kas nepieciešama daudziem fermentiem. Šos fermentus sauc par “kuņģa sulu”. Ja to trūkst, lapu centrā vai koka vidū var būt brūces.

Kalcijs ir svarīga šūnu struktūras sastāvdaļa un palīdz augu šūnām normāli darboties.

Ieguvumi vai kalcijs uz pumeka

Kalcijs stiprinās augu ūdensvadus un barības vadus. Tas uzlabo ūdens un pārtikas piegādes efektivitāti dažādām auga daļām.

Kalcijs ir svarīga normālas hormonu ražošanas sastāvdaļa, piemēram, hormoni, citokīni, kas palīdz stiprināt ziedu pumpurus. Ja augam trūkst kalcija, samazināsies arī augu hormons, kā rezultātā samazināsies ziedu ziedēšana un lēnāka augu augšana.

Kalcijs veido spēcīgu sakņu sistēmu, kas labāk absorbē ūdeni. Kalcija deficīta gadījumā sakņu sistēma ir novājināta. Sakņu šūnas var viegli salūzt, un augsnes slimības vieglāk iekļūs saknēs.

Kalcijs palīdz sakņu sistēmai izturēt sāļu augsni.

Kalcijs palīdz augiem uzkrāt nitrātus sevī. Tas palīdz augam labāk augt, īpaši periodā, kad augiem nepieciešams augsts nitrātu daudzums. Ja trūkst kalcija, auga sakņu sistēma neaugs un nesaīsinās. Audzējot jaunas saknes, augam būs nepieciešams augsts kalcija līmenis.

Pumeks filtra substrātam

Pumeks ir jauns substrāts, ko var izmantot kā koraļļu rifu aizstājēju. Tam ir porains izskats, bet tas ir izturīgs. Akmens nav tik salaužams kā koraļļu rifs, un tam ir ilgs kalpošanas laiks. Pumeks ir viegls un viegli tīrāms. Tas var palīdzēt kontrolēt ūdens PH, vai nu ūdenim ir augsts vai zems PH, pumeks kontrolēs ūdens PH, lai tas būtu aptuveni 7,0. Tādējādi ūdens saglabāsies labā kvalitātē un uzlabos jūsu mīļo zivju veselību.

Norādījumi: Tā kā pumeks ir viegls, lietotājam apmēram vienu nakti pirms lietošanas vajadzētu iemērc to ūdenī. Tas ļaus akmenim nogrimt dīķa filtra zonā. Ja jums tas ir steidzami nepieciešams, varat uzlikt kaut ko virs akmens, lai palīdzētu tam iegrimt. Pēc kāda laika akmeņi uzsūks pietiekami daudz ūdens, lai varētu nogrimt. Lai notīrītu pumeka akmeni, lietotājam tas jātīra ar ūdeni, bet nežāvē ar saules gaismu. Karstums nogalinās visus mikroorganismus, kas palīdz iztīrīt zivju atkritumus.

Pumeks rūpnieciskai veļas mazgāšanai

Pumeks ir videi draudzīgs materiāls džinsu vai tekstilizstrādājumu mazgāšanai. Mazgājot ar pumeka akmeni, tas var radīt unikālu džinsa rakstu.

Pumeks būvniecībai

Pumeks tiek plaši izmantots vieglā betona un izolējošu zema blīvuma plēnes bloku ražošanai.

Ar gaisu pildītās pūslīši šajā porainajā klintī kalpo kā labs izolators.

Pumeka smalkgraudaina versija, ko sauc par puzolānu, tiek izmantota kā piedeva cementam un tiek sajaukta ar kaļķi, veidojot vieglu, gludu, apmetumam līdzīgu betonu.

Šis betona veids tika izmantots jau romiešu laikos.

Romiešu inženieri to izmantoja, lai uzbūvētu milzīgo Panteona kupolu ar arvien lielāku daudzumu pumeka, kas pievienots betonam, lai palielinātu konstrukciju.

To parasti izmantoja arī kā daudzu akveduktu celtniecības materiālu.

Viens no galvenajiem pumeka izmantošanas veidiem pašlaik Amerikas Savienotajās Valstīs ir betona ražošana.

Šis iezis ir izmantots betona maisījumos tūkstošiem gadu un joprojām tiek izmantots betona ražošanā, jo īpaši reģionos, kas atrodas tuvu šī vulkāniskā materiāla nogulsnēšanās vietai.

Jauni pētījumi pierāda plašāku pumeka pulvera pielietojumu betona rūpniecībā.

Pumeks var darboties kā cementa materiāls betonā, un pētnieki ir parādījuši, ka betons, kas izgatavots no līdz pat 50% pumeka pulvera, var ievērojami uzlabot izturību, vienlaikus samazinot siltumnīcefekta gāzu emisijas un fosilā kurināmā patēriņu.

Pumeks Personīgajai aprūpei

Pumeka ziepju gabaliņi

Tas ir abrazīvs materiāls, ko var izmantot pulvera veidā vai kā akmeni, lai noņemtu nevēlamus matiņus vai ādu.

Senajā Ēģiptē svarīga bija ādas kopšana un skaistums, un kosmētika un mitrinātāji tika plaši izmantoti. Viena izplatīta tendence bija noņemt visus matus uz ķermeņa, izmantojot krēmus, skuvekļus un pumeka akmeņus.

Senajā Romā pumeks pulvera veidā bija zobu pastas sastāvdaļa.

Nagu kopšana senajā Ķīnā bija ļoti svarīga; nagi tika kopti ar pumeka akmeņiem, un pumeka akmeņi tika izmantoti arī, lai noņemtu klepus.

Romiešu dzejolī tika atklāts, ka pumeks tika izmantots atmirušās ādas noņemšanai jau 100. gadu pirms mūsu ēras un, iespējams, pirms tam.

Mūsdienās daudzas no šīm metodēm joprojām tiek izmantotas; pumeks tiek plaši izmantots kā ādas pīlings. Lai gan matu noņemšanas metodes ir attīstījušās gadsimtu gaitā, joprojām tiek izmantoti abrazīvie materiāli, piemēram, pumeka akmeņi.

Skaistumkopšanas salonos pedikīra procesā bieži izmanto “pumeka akmeņus”, lai noņemtu sausu un lieko ādu no pēdas dibena, kā arī ādas nogulsnes.

Smalki samalts pumeks ir pievienots dažām zobu pastām kā pulēšanas līdzeklis, kas ir līdzīgs romiešu lietojumam, un tas viegli noņem zobu aplikumu. Šāda zobu pasta ir pārāk abrazīva ikdienas lietošanai.

Pumeks tiek pievienots arī izturīgiem roku tīrīšanas līdzekļiem (piemēram, lavas ziepēm) kā vieglu abrazīvu.

Pumeks tīrīšanai

Cieta pumeka stienis

Pumeks, kas dažreiz ir piestiprināts pie roktura, ir efektīvs tīrīšanas līdzeklis kaļķakmens, rūsas, cieta ūdens gredzenu un citu traipu noņemšanai no porcelāna ķermeņiem mājsaimniecībās (piemēram, vannas istabās).

Tā ir ātra metode, salīdzinot ar alternatīvām, piemēram, ķimikālijām vai etiķi un cepamo sodu vai boraks.

Pumeks agrīnai medicīnai

Pumeks ir izmantots medicīnā vairāk nekā 2000 gadus. Senajā ķīniešu medicīnā tējai pievienoja maltu pumeku, kā arī samaltu vizlu un pārakmeņojušos kaulus. Šo tēju lietoja, lai ārstētu reiboni, sliktu dūšu, bezmiegu un trauksmes traucējumus. Šo pulverveida iežu norīšana faktiski spēja mīkstināt mezgliņus, un vēlāk tos izmantoja kopā ar citām augu sastāvdaļām, lai ārstētu žultspūšļa vēzi un urinācijas grūtības.

Rietumu medicīnā, sākot ar 18. gadsimta sākumu, pumeks tika samalts līdz cukura konsistencei un kopā ar citām sastāvdaļām tika izmantots, lai ārstētu čūlas galvenokārt uz ādas un radzenes.

Tādi novārījumi tika izmantoti arī, lai palīdzētu brūcēm rētas veselīgāk. Aptuveni 1680. gadā kāds angļu dabaszinātnieks atzīmēja, ka pumeka pulveris tiek izmantots, lai veicinātu šķaudīšanu.