Posted on

Vývozca moringy a výroba súkromnej značky Moringa


Vývozca moringy a výroba súkromnej značky Moringa

Chcete si vyrobiť svoj vlastný produkt Moringa?

Dobré správy! Môžeme vyrábať hotové výrobky z moringy pomocou vašej vlastnej značky / privátnej značky moringa / výrobkov s bielou značkou Moringa Oleifera

Celý výrobný proces nechajte na nás, vy dostávate len finálny hotový zabalený tovar pod vašou značkou.

Veľmi vhodné pre B2C spoločnosti, supermarkety, hotely a kaviarne, majiteľov reštauračných reťazcov, obchodné spoločnosti atď. Kontaktujte nás na čísle WhatsApp +62-877-5801-6000

Vývozca Moringy

Naša spoločnosť Ccmpany je popredným výrobcom, dodávateľom a vývozcom prášku z organických listov Moringy, semien Moringy a oleja z Moringy.

Sme integrovaná spoločnosť Moringa, ktorá sa zaoberá riadením fariem Moringa na výrobu produktov radu Moringa s pridanou hodnotou.

Organický prášok z listov Moringy vyvážame do viac ako 20 krajín sveta.

Väčšina popredných značiek nutraceutík používa vo svojich prípravkoch prášok z listov našej Moringy.

Naše farmy a továreň Moringa sa nachádzajú v provincii West Nusa Tenggara v Indonézii, na míle ďaleko od dopravných zápch a znečisťujúcich priemyselných odvetví.

Spolupracujeme so stovkami malých farmárov a vytvorili sme spravodlivú obchodnú spoločnosť na pestovanie moringy najvyššej kvality na svete v tropickom podnebí. Máme kompletný transparentný dodávateľský reťazec.

Všetky naše produkty možno vysledovať až k farme, z ktorej pochádzajú. Ponúkame tie najkvalitnejšie organické produkty Moringa priamo od zdroja.
Moringa Oleifera

Hoci sú listy Moringy malé, majú mnoho dôležitých zdravotných výhod. V skutočnosti ho vedci nazývajú magický strom (Miracle Tree). Listy moringy sú oválneho tvaru a malej veľkosti, úhľadne usporiadané na stonke, zvyčajne sa varia ako zelenina na ošetrenie. Výskum účinnosti listov Moringy sa začal od roku 1980 na listoch, potom na kôre, plodoch a semenách.

Svetová zdravotnícka organizácia WHO ju odporúča konzumovať deťom a dojčatám v ranom detstve, kvôli benefitom veľkého obsahu listov Moringy, ktoré obsahujú: Trikrát viac draslíka ako banány, Štyrikrát viac vápnika ako mlieko, Sedemkrát viac vitamínu C ako pomaranče, štyrikrát viac vitamínu A ako mrkva, dvakrát viac bielkovín ako mlieko.

Organizácia WHO označila strom Moringa za zázračný strom po tom, čo objavila dôležité výhody listov Moringy. En.wikipedia.org Viac ako 1300 štúdií, článkov a správ vysvetlilo výhody Moringy a jej liečivé schopnosti, ktoré sú dôležité pri riešení prepuknutia chorôb a problémov s podvýživou. Výskumy ukazujú, že takmer každá časť rastliny Moringa má dôležité vlastnosti, ktoré sa dajú využiť viacerými spôsobmi.

Výhody listov Moringy.

Udržujte váhu.

Dôležité, na čo netreba zabúdať, je udržať telo v rovnováhe s jeho hmotnosťou. Štúdie uskutočnené odborníkmi zistili, že čaj Moringa pomáha pri problémoch s trávením, ktorého prínosom je stimulácia metabolizmu tela pre optimálne spaľovanie kalórií.

Čaj vyrobený z listov Moringy obsahuje vysoký obsah polyfenolov, ktoré pôsobia ako antioxidanty. Výhody antioxidantov na detoxikáciu toxínov v tele a posilnenie imunitného systému.

Odstráňte škvrny na tvári.

Jednoduchá zložka, vezmite niekoľko mladých listov Moringy, rozdrvte na veľmi jemnú hmotu a potom ju použite ako prášok (alebo ju môžete zmiešať aj s práškom), ktorá sa v niektorých krajinách používa ako surovina na výrobu kozmetiky. koža. Časti rastliny Moringa, ktoré sa široko používajú na pokožku, sú kôra, listy, kvety a semená.

Listy moringy obsahujú živiny ako vápnik a minerály ako meď, železo, zinok (zinok), horčík, oxid kremičitý a mangán. Listy moringy môžu byť aj prírodným zvlhčovačom, majú využitie na odstránenie odumretých kožných buniek a čistenie pleti.

Listy moringy obsahujú viac ako 30 antioxidantov, ktoré sú prospešné pre zdravie pokožky. Listy moringy sú bohaté na minerály a aminokyseliny, ktoré môžu pomôcť pri produkcii kolagénu a proteínu keratín, ktorý je dôležitý pre zdravie všetkých kožných tkanív v tele.

Existuje niekoľko známych značiek kozmetických produktov, ktoré používajú moringový olej ako surovinu pre svoje produkty. Najmä produkty starostlivosti o pleť, ako sú krémy proti starnutiu, krémy proti vráskam, aromaterapeutické oleje, peny na tvár, pleťové vody, zosvetľujúce krémy a deodoranty.

Výhody tejto rastliny Moringa sú nevyhnutné pre zdravie a krásu pokožky, počnúc listami Moringy, olejom z Moringy až po kvety Moringy. Kvety moringy sa často používajú ako suroviny pre kozmetiku a parfumy, kolínske vody, vlasové oleje a aromaterapeutické oleje. Kvety moringy obsahujú vysokú kyselinu olejovú, veľmi dobre rafinovanú na olej. Na olej z moringy sa môžete spoľahnúť, že absorbuje a udrží vôňu.

Využitie listov Moringy pre krásu.

ako? najprv pripravte pastu z listov Moringy. Vyberte si listy Moringy, ktoré sú stále zelené a čerstvé, oddelené od konárov. Listy Moringy rozmixujte na pyré pridaním trochy vody (aby listy Moringy vytvorili pastu). Potom sa pasta z listov Moringy používa ako maska ​​a môže sa uchovávať 3 dni v chladničke.

Listy moringy poskytujú výživu dojčiacim matkám a deťom.

Rozvoj benefitov rastlín Moringa v Indonézii je v porovnaní so zahraničím pomerne oneskorený. Stále však existuje možnosť rozvíjať ho pre domáci a exportný podiel na trhu. Existuje veľký potenciál na rozvoj trhu s výhodami rastlín Moringa pri zlepšovaní výživy dojčiacich matiek a detí.

Listy moringy obsahujú bielkoviny, železo a vitamín C. Okrem toho sú tu aj flavonoidové prvky, ktorých prínosom je pomôcť dojčiacim matkám produkovať viac materského mlieka. Obsah bielkovín tvorí kvalitné materské mlieko.

Vysoký obsah železa, ktorý je 25-krát vyšší ako v špenáte, sa odporúča konzumovať mamičkám po pôrode, kde menštruujúce ženy vo všeobecnosti strácajú veľa železa. Pre deti sa môže konzumovať už od dojčaťa, a to deti staršie ako šesť mesiacov. Tehotné ženy sa musia počas tehotenstva, najmä v prvom trimestri, vyhýbať konzumácii listov Moringy.

Zdravé oči.

Listy moringy majú vysoký obsah vitamínu A, ktorý je veľmi dobrý pre oči. Konzumácia listov Moringy je užitočná, aby očné orgány boli vždy v zdravom a jasnom stave.

Listy moringy možno použiť pri liečbe očných chorôb, možno ich konzumovať priamo (po očistení listov). Listy moringy majú veľa výživných látok, jedným z nich je vitamín A a vápnik.

Obsah vitamínu A v listoch Moringy je užitočný na ochranu zdravia očí, či už začína znižovať riziko plusových, mínusových, cylindrických a kataraktových očí. Listy moringy sú tiež dobré, keď ich konzumujú diabetici a sú užitočné na čistenie očí.

Antioxidačné a protizápalové zlúčeniny.

Podľa správy publikovanej v Asia Pacific Journal of Cancer Prevention, listy Moringy obsahujú zmes esenciálnych aminokyselín, karotenoidných fytonutrientov, antioxidantov, ako je kvercetín, a prírodných antibakteriálnych zlúčenín, ktoré pôsobia ako protizápalové lieky.

Listy moringy obsahujú niekoľko zlúčenín proti starnutiu, ktoré môžu znížiť účinky oxidačného stresu a zápalu. Výhody sú čoraz optimálnejšie s prítomnosťou polyfenolových zlúčenín, vitamínu C, beta-karoténu, kvercetínu a kyseliny chlorogénovej, tieto zlúčeniny sú spojené so zníženým rizikom chronických ochorení, ako je rakovina žalúdka, pľúc, hrubého čreva, cukrovka, hypertenzia a očné ochorenie spôsobené rizikovými faktormi. Vek.

Udržujte zdravie obličiek.

Konzumácia zdravej stravy automaticky napomáha obličkám k optimálnej činnosti (fungovaniu), inak sa v obličkách hromadí nezdravé jedlo (jedno z nich je jedlo s vysokým obsahom tuku) a spôsobuje zdravotné problémy. Konzumácia listov Moringy automaticky pomáha obnoviť zdravie obličiek, ktoré sú už v zlom stave.

Spomaľuje účinky starnutia.

Štúdia z roku 2014 publikovaná v Journal of Food Science and Technology testovala výhody Moringy. Vedci vedeli o hladinách cenných antioxidačných enzýmov a chceli zistiť, či listy Moringy môžu pomôcť spomaliť účinky starnutia využitím prírodných rastlinných antioxidantov, ktoré sú schopné prirodzene vyvažovať hormóny.

Štúdie sa zúčastnilo 90 žien po menopauze vo veku 45 až 60 rokov rozdelených do troch skupín, ktorým boli podávané rôzne úrovne suplementácie. Výsledky ukázali, že suplementácia Moringou a špenátom viedla k výraznému zvýšeniu antioxidačných zlúčenín, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri spomaľovaní účinkov starnutia.

Liečba reumatizmu Listy moringy možno použiť na liečbu reumatizmu.

Použitie listov Moringy pri liečbe reumatizmu na zníženie bolesti kĺbov a zníženie hromadenia kyseliny močovej v kĺboch, čo je veľmi dôležité pri prekonávaní problému reumatizmu alebo dny. Výhody tohto listu Moringy možno využiť pri reumatizme, bolestiach atď.

Predchádzať srdcovým chorobám.

Štúdia na laboratórnych zvieratách publikovaná vo februári 2009 v časopise Journal of Medicinal Food zistila, že listy Moringy zabraňujú poškodeniu srdca a poskytujú antioxidačné výhody. V štúdii dávkovanie 200 miligramov na kilogram telesnej hmotnosti denne počas 30 dní viedlo k nižším hladinám oxidovaných lipidov a k ochrane srdcového tkaniva pred štrukturálnym poškodením. Vedci dospeli k záveru, že listy Moringy poskytujú významné výhody pre zdravie srdca. Na posilnenie týchto zistení je ešte potrebný ďalší výskum.

Listy moringy poskytujú výživu dojčiacim matkám a deťom.

Rozvoj benefitov rastlín Moringa v Indonézii je v porovnaní so zahraničím pomerne oneskorený. Stále však existuje možnosť rozvíjať ho pre domáci a exportný podiel na trhu. Existuje veľký potenciál na rozvoj trhu s výhodami rastlín Moringa pri zlepšovaní výživy dojčiacich matiek a detí.

Listy moringy obsahujú bielkoviny, železo a vitamín C. Okrem toho sú tu aj flavonoidové prvky, ktorých prínosom je pomôcť dojčiacim matkám produkovať viac materského mlieka. Obsah bielkovín tvorí kvalitné materské mlieko.

Vysoký obsah železa, ktorý je 25-krát vyšší ako v špenáte, sa odporúča konzumovať mamičkám po pôrode, kde menštruujúce ženy vo všeobecnosti strácajú veľa železa. Pre deti sa môže konzumovať už od dojčaťa, a to deti staršie ako šesť mesiacov. Tehotné ženy sa musia počas tehotenstva, najmä v prvom trimestri, vyhýbať konzumácii listov Moringy.

Zdravé oči.

Listy moringy majú vysoký obsah vitamínu A, ktorý je veľmi dobrý pre oči. Konzumácia listov Moringy je užitočná, aby očné orgány boli vždy v zdravom a jasnom stave.

Listy moringy možno použiť pri liečbe očných chorôb, možno ich konzumovať priamo (po očistení listov). Listy moringy majú veľa výživných látok, jedným z nich je vitamín A a vápnik.

Obsah vitamínu A v listoch Moringy je užitočný na ochranu zdravia očí, či už začína znižovať riziko plusových, mínusových, cylindrických a kataraktových očí. Listy moringy sú tiež dobré, keď ich konzumujú diabetici a sú užitočné na čistenie očí.

Antioxidačné a protizápalové zlúčeniny.

Podľa správy publikovanej v Asia Pacific Journal of Cancer Prevention, listy Moringy obsahujú zmes esenciálnych aminokyselín, karotenoidných fytonutrientov, antioxidantov, ako je kvercetín, a prírodných antibakteriálnych zlúčenín, ktoré pôsobia ako protizápalové lieky.

Listy moringy obsahujú niekoľko zlúčenín proti starnutiu, ktoré môžu znížiť účinky oxidačného stresu a zápalu. Výhody sú čoraz optimálnejšie s prítomnosťou polyfenolových zlúčenín, vitamínu C, beta-karoténu, kvercetínu a kyseliny chlorogénovej, tieto zlúčeniny sú spojené so zníženým rizikom chronických ochorení, ako je rakovina žalúdka, pľúc, hrubého čreva, cukrovka, hypertenzia a očné ochorenie spôsobené rizikovými faktormi. Vek.

Udržujte zdravie obličiek.

Konzumácia zdravej stravy automaticky napomáha obličkám k optimálnej činnosti (fungovaniu), inak sa v obličkách hromadí nezdravé jedlo (jedno z nich je jedlo s vysokým obsahom tuku) a spôsobuje zdravotné problémy. Konzumácia listov Moringy automaticky pomáha obnoviť zdravie obličiek, ktoré sú už v zlom stave.

Spomaľuje účinky starnutia.

Štúdia z roku 2014 publikovaná v Journal of Food Science and Technology testovala výhody Moringy. Vedci vedeli o hladinách cenných antioxidačných enzýmov a chceli zistiť, či listy Moringy môžu pomôcť spomaliť účinky starnutia využitím prírodných rastlinných antioxidantov, ktoré sú schopné prirodzene vyvažovať hormóny.

Štúdie sa zúčastnilo 90 žien po menopauze vo veku 45 až 60 rokov rozdelených do troch skupín, ktorým boli podávané rôzne úrovne suplementácie. Výsledky ukázali, že suplementácia Moringou a špenátom viedla k výraznému zvýšeniu antioxidačných zlúčenín, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri spomaľovaní účinkov starnutia.

Výhody listov Moringy pre ženy.

Pre ženy nemusí byť konzumácia listov Moringy novinkou. Verí sa, že listy moringy sú dobré na udržanie zdravia ženských reprodukčných orgánov. Ukazuje sa však, že výhody listov Moringy pre ženy sú mnohé. Tieto výhody zahŕňajú;

Prevencia anémie u tehotných žien.

Anémia je rizikové ochorenie pre tehotné ženy. Pretože hladina krvi v tele tehotných žien je potrebná na udržanie zdravia seba a detí, ktoré nosia. Okrem toho je počas pôrodu nebezpečná aj anémia. Na prekonanie nebezpečenstva anémie u tehotných žien môže byť konzumácia listov Moringy jedným z riešení. Listy moringy majú schopnosť zvyšovať hemoglobín, takže možno predchádzať riziku anémie.

Predchádzanie riziku komplikácií u tehotných žien.

Komplikácie počas tehotenstva sa môžu stať každému. Aby sa tomu zabránilo, tehotné ženy by mali konzumovať zdravé potraviny, ktoré sú bohaté na živiny a vitamíny. Listy moringy môžu byť zdravou voľbou pre tehotné ženy. pretože tento list má veľa živín a minerálov potrebných počas tehotenstva.

Zvýšte produkciu materského mlieka.

Materské mlieko alebo materské mlieko je potrebné, pretože po narodení dieťaťa pochádza hlavná spotreba potravy z materského mlieka. Žiaľ, nie všetky ženy dokážu ihneď po pôrode produkovať materské mlieko, niekedy treba najskôr booster, aby mlieko mohlo vytekať.

Listy moringy majú rovnaký galaktogógny účinok ako listy katuk. Tento účinok môže zvýšiť produkciu materského mlieka. S hojným množstvom materského mlieka možno uspokojiť nutričné ​​potreby dieťaťa.

Zvýšte hladinu antioxidantov po menopauze.

Hladiny antioxidantov u žien môžu byť skutočne znížené v dôsledku zníženej produkcie hormónu estrogénu. Na zvýšenie týchto antioxidantov sa odporúča konzumovať listy Moringy vo forme kaše. Verí sa, že listy moringy zvyšujú antioxidanty, ktoré sú dôležité pre udržanie zdravého tela.

Ako správne spracovať listy Moringy

Aby boli výhody listov Moringy zachované, musíte ich vedieť spracovať. Existuje niekoľko spôsobov, ako správne pestovať listy Moringy, ako napríklad:

Spracované na čaj.

Takto spracovať listy Moringy. Musíte sa uistiť, že listy Moringy sú suché. Potom vložte listy Moringy do šálky a uvarte ich ako pri príprave čaju. Na dochutenie môžete pridať aj cukor alebo med.

Uvarené.

Táto metóda je najbežnejšou metódou. Ale týmto spôsobom sa dajú použiť všetky časti listov Moringy. Prevarenú vodu možno vypiť a uvarené listy použiť ako šalát.

Zelenina.

Moringa listová zelenina sa tiež ukáže ako nielen chutná, ale aj bohatá na výhody. Z listov moringy sa dá urobiť číra zelenina s pridaním sladkej kukurice a niektorých korenín, ktoré urobia chuť bohatšou.

Chcete si vyrobiť svoj vlastný produkt Moringa?

Dobré správy! Môžeme vyrábať hotové výrobky z moringy pomocou vašej vlastnej značky / privátnej značky moringa / výrobkov s bielou značkou produktu Moringa Oleifera – kontaktujte nás telefonicky / WhatsApp: +62-877-5801-6000